Předchozí produkt Villeroy & Boch Pizza Passion drevený podnos so 4 tanierikmi na pizzu, Ø 37 cm Následující produkt Nepriľnavá hlboká panvica s pokrievkou Ballarini Bologna Granitium, 28 cm

Informácie o produkte

Zwilling BeautyTWINOX kliešte na kožičku

Kliešte na nechtovú kožičku TWINOX slúži na odstránenie už odumretej kože okolo nechtového lôžka či väčších záderov. Vďaka špeciálne upravenému jemnému ostriu je práca s nimi presná a obzvlášť jednoduchá. Pred odstrihávaním kožičky necht a jeho okolie namočte na pár minút do vlažnej mydlovej vody. Po opláchnutí a osušení potom zatlačte kutikulu proti smeru jej rastu za pomoci zatlačovača kožičky a až potom sa púšťajte do strihanie. Po dokončení starostlivosti použite dezinfekciu a výživný krém na ruky. Nechtová kožtička chráni necht proti infekcii, pokiaľ to nie je nutné, nestriháme ju.

 

Nástroje TWINOX nemeckej značky Zwilling Beauty sú vyrobené z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele, ktorá odoláva deformáciám a udržiava si vysokú ostrosť v priebehu používania. Saténovo matné prevedenie je krásne na pohľad a tiež veľmi príjemné pri uchopení. Spoločne s estetickým dizajnom ide ruka v ruke vysoká funkčnosť nástrojov. Tie možno vďaka prémiovým materiálom používať aj vo veľmi vlhkom prostredí. Krásne manikúrové nástroje na celý život.

 

  • Prémiové kliešte na nechtovú kožičku so saténovo hladkým povrchom
  • Vyrobené z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele odolnej voči korózii

  • Tvarovo stabilné v esteticky funkčnom ergonomickom dizajne

  • Navrhnuté pre pohodlné držanie a jednoduchú manipuláciu

  • Možno dlhodobo používať vo vlhkom prostredí

  • Dlhá životnosť, dĺžka 100 mm

 

Séria manikúrových nástrojov TWINOX zo špeciálnej ocele vyrábaná podľa požiadaviek ZWILLING JA HENCKELS bola pomenovaná zo zlúčenín dvoch slov, TWIN + INOX. TWIN značí výnimočné remeselné spracovanie typické pre značku ZWILLING, INOX potom najkvalitnejšiu nerezovú oceľ. Dokonalá práca solingenských nožiarov zaručuje vysokú funkčnosť a dlhú životnosť, aj pri použití vo vlhkom prostredí. Jednotlivé nástroje majú matnú úpravu príjemnú na dotyk a sú odolné voči korózii, vďaka čomu vám budú slúžiť dlhé roky.

Podobné produkty Zwilling Beauty TWINOX kliešte na kožičku