Předchozí produkt Villeroy & Boch Colourful Spring hlboký tanier, Ø 25 cm Následující produkt Maison Berger Paris vôňa do auta Antiodour zvieratá - Ovocno-kvetinová vôňa

Informácie o produkte

Zwilling TWINOX nástroj na nechty a kožičku

Obojstranné manikúrové nástroej zo série TWINOX je nepostrádateľným pomocníkom pre starostlivosť o ruky a nechty. Oblý koniec nástroja slúžia ako pusher, teda zatlačovač nechtovej kožičky, trojuholníková časť na opačnej strane potom k čisteniu odumretej kože a nečistôt zo spodnej strany nechtov.

 

Nástroje TWINOX nemeckej značky Zwilling sú vyrobené z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele, ktorá odoláva deformáciám a udržiava si vysokú ostrosť v priebehu používania. Saténovo matné prevedenie je krásne na pohľad a tiež veľmi príjemné pri uchopení. Spoločne s estetickým dizajnom ide ruka v ruke vysoká funkčnosť nástrojov. Tie možno vďaka prémiovým materiálom používať aj vo veľmi vlhkom prostredí. Krásne manikúrové nástroje na celý život.

 

  • Prémiové manikúrové nástroj so saténovo hladkým povrchom
  • Vyrobený z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele odolnej voči korózii

  • Tvarovo stabilné v esteticky funkčnom ergonomickom dizajne

  • Navrhnutý pre pohodlné držanie a jednoduchú manipuláciu

  • Možno dlhodobo používať vo vlhkom prostredí

  • Dve funkcie: pusher / čistič na nechty

  • Dlhá životnosť, dĺžka 125 mm

 

Séria manikúrových nástrojov TWINOX zo špeciálnej ocele vyrábaná podľa požiadaviek ZWILLING JA HENCKELS bola pomenovaná zo zlúčenín dvoch slov, TWIN + INOX. TWIN značí výnimočné remeselné spracovanie typické pre značku ZWILLING, INOX potom najkvalitnejšiu nerezovú oceľ. Dokonalá práca solingenských nožiarov zaručuje vysokú funkčnosť a dlhú životnosť, aj pri použití vo vlhkom prostredí. Jednotlivé nástroje majú matnú úpravu príjemnú na dotyk a sú odolné voči korózii, vďaka čomu vám budú slúžiť dlhé roky.

Podobné produkty Zwilling TWINOX nástroj na nechty a kožičku

Zwilling Classic Inox pinzeta šikmá Zwilling
€ 10

Dostupnosť január 2021

Zwilling Classic Inox manikúra, červená koža, 5 ks Zwilling
€ 100

Dostupnosť január 2021

Zwilling Classic Inox nožnice na kožičku Zwilling
€ 30

Dostupnosť január 2021

Zwilling TWINOX nožnice na kožičku Zwilling
€ 42

Dostupnosť január 2021