Předchozí produkt Villeroy & Boch French Garden Miska, 0,75 l Následující produkt Rosenthal Fleurs des Alpes Hrnček s uchom, 340 ml

Informácie o produkte

Zwilling TWINOX pilník zafírový, 13 cm

Pilník TWINOX je multifunkčným pomocníkom pre starostlivosť o ruky a nechty. Čepeľ pilníka je potiahnutá zafírovým prachom. Jeho hrubá strana slúži k vytvarovaniu nechtu, protiľahla strana je s jemnou zrnitosťou potom umožňuje jeho dokonalé vyhladenie. Špička nástroje sa používa na čistenie spodnej časti nechtu, rukoväť bola premyslene dizajnovaná do tvaru zatlačovača kožičky.

 

Nástroje TWINOX nemeckej značky Zwilling Beauty sú vyrobené z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele, ktorá odoláva deformáciám a udržiava si vysokú ostrosť v priebehu používania. Saténovo matné prevedenie je krásne na pohľad a tiež veľmi príjemné pri uchopení. Spoločne s estetickým dizajnom ide ruka v ruke vysoká funkčnosť nástrojov. Tie možno vďaka prémiovým materiálom používať aj vo veľmi vlhkom prostredí. Krásne manikúrové nástroje na celý život.

 

  • Obojstranný zafírový pilník so saténovo hladkým povrchom
  • Vyrobený z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele odolnej voči korózii

  • Tvarovo stabilné s pružnou čepeľou v esteticky funkčnom ergonomickom dizajne

  • Navrhnutý pre pohodlné držanie a jednoduchú manipuláciu

  • Možno dlhodobo používať vo vlhkom prostredí

  • Tri funkcie: obojstranný pilník / pusher / čistič na nechty

  • Dlhá životnosť

  • Dĺžka 13 cm

 

Séria manikúrových nástrojov TWINOX zo špeciálnej ocele vyrábaná podľa požiadaviek ZWILLING JA HENCKELS bola pomenovaná zo zlúčenín dvoch slov, TWIN + INOX. TWIN značí výnimočné remeselné spracovanie typické pre značku ZWILLING, INOX potom najkvalitnejšiu nerezovú oceľ. Dokonalá práca solingenských nožiarov zaručuje vysokú funkčnosť a dlhú životnosť, aj pri použití vo vlhkom prostredí. Jednotlivé nástroje majú matnú úpravu príjemnú na dotyk a sú odolné voči korózii, vďaka čomu vám budú slúžiť dlhé roky.

Podobné produkty Zwilling Beauty Twinox pilník zafírový, 13 cm