Předchozí produkt Zwilling detský príbor Grimm´s Fairy Tales Následující produkt Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Hmlistý opar, 500 ml

Informácie o produkte

Zwilling Beauty TWINOX pinzeta šikmá

Šikmá pinzeta zo série TWINOX poslúži k jednoduchému tvarovaniu obočia alebo na odstránenie nechcených aj tých najtenších chĺpkov. Vytrhávanie je jemne, bez poškodenia pokožky. Predná funkčná časť pinzety je tenká a mierne brúsená.

 

Nástroje TWINOX nemeckej značky Zwilling Beauty sú vyrobené z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele, ktorá odoláva deformáciám a udržiava si vysokú ostrosť v priebehu používania. Saténovo matné prevedenie je krásne na pohľad a tiež veľmi príjemné pri uchopení. Spoločne s estetickým dizajnom ide ruka v ruke vysoká funkčnosť nástrojov. Tie možno vďaka prémiovým materiálom používať aj vo veľmi vlhkom prostredí. Krásne manikúrové nástroje na celý život.

 

  • Prémiový manikúrový nástroj so saténovo hladkým povrchom
  • Vyrobený z vysoko kvalitnej tvrdenej nerezovej ocele odolnej voči korózii

  • Tvarovo stabilné v esteticky funkčnom ergonomickom dizajne

  • Navrhnutý pre pohodlné držanie a jednoduchú manipuláciu

  • Možno dlhodobo používať vo vlhkom prostredí

  • Dlhá životnosť, dĺžka 90 mm

 

Séria manikúrových nástrojov TWINOX zo špeciálnej ocele vyrábaná podľa požiadaviek ZWILLING JA HENCKELS bola pomenovaná zo zlúčenín dvoch slov, TWIN + INOX. TWIN značí výnimočné remeselné spracovanie typické pre značku ZWILLING, INOX potom najkvalitnejšiu nerezovú oceľ. Dokonalá práca solingenských nožiarov zaručuje vysokú funkčnosť a dlhú životnosť, aj pri použití vo vlhkom prostredí. Jednotlivé nástroje majú matnú úpravu príjemnú na dotyk a sú odolné voči korózii, vďaka čomu vám budú slúžiť dlhé roky.

Podobné produkty Zwilling Beauty TWINOX pinzeta šikmá

Zwilling Beauty Classic Inox pinzeta šikmá Zwilling Beauty
€ 10,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling Beauty TWINOX pinzeta rovná Zwilling Beauty
€ 19,10

SKLADOM viac ako 5 ks

Zwilling Beauty TWINOX Gold Edition pinzeta šikmá Zwilling Beauty
€ 18,70

SKLADOM viac ako 5 ks