Předchozí produkt Rösle obracačka dierovaná, 33 cm Následující produkt Aróma difuzér Cereria Mollá French Linen, 100 ml

Informácie o produkte

Cereria Mollá aróma difuzér Provence Lavender, 100 ml

Luxusné darčekové balenie s rafinovaným otvorom ukrýva sklenený tyčinkový aróma difuzér vyrobený z hrubostenného mliečneho skla a predstavuje štýlový darček pre náročných. Difuzér je dodávaný s 12 prírodnými ratanovými tyčinkami a flakón, pre lepšiu stabilitu so štvorcovým profilom, je prednaplnený 100 ml prémiovej originálnej vône Provence Lavender z dielne rodinnej manufaktúry Cereria Mollá zo slnečného Španielska.
Elegantná ozdoba, ktorá bude až 8 týždňov intenzívne parfumovať váš domov bez nutnosti údržby.

Cereria Mollá vůně Provence Lavender

 

Provence Lavender

"Modré zlato" z Provensálska, ako sa niekedy levanduli hovorí, okúzli vaše zmysly v harmonickom spojení so sviežosťou citrusovej trávy. Nechajte sa preniesť do záhrady plnej zelene obklopenej kvitnúcej levanduli. Keď trošku zasnívate, možno budete počuť aj čmeliakov sadajúcich na fialové kvety.

Originálna receptúra

Všetky vône Cereria Mollá sú vyrábané z prírodných ingrediencií, s rešpektom k originálnym receptúram, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu a umožňujú vyvolať prostredníctvom autentických vôní príjemné emócie.

Intenzitu si zvolíte sami

Náplň obsahujúca 15 - 30 % parfumových zložiek sa stúpaním do porézných ratanových tyčiniek následne vďaka 30% obsahu alkoholu odparuje z ich povrchu, a tým intenzívne a rovnomerne parfumuje svoje okolie až 8 týždňov.Intenzitu vône ovplyvníte počtom použitých tyčiniek, pre intenzívnejšiu vôňu môžete tyčinky 1x týždenne otáčať.

  • doba prevoňania až 8 týždňov (v závislosti na počte použitých tyčiniek aj dlhšie)
  • difuzér z mliečneho skla, 12 nefarbených ratanových tyčiniek
  • rozmer flakónu: 5,5 x 5,5 x 8 cm, dĺžka ratanových tyčiniek 25 cm
  • 100 ml vône Provence Lavender​
  • obsah parfumových zložiek 15 - 30 %
  • vyrobené v Španielsku v rodinnej manufaktúre Cereria Mollá v meste Albaide neďaleko slnečnej Valencie
  • vyrobené ekologicky s rešpektom k životnému prostrediu z rýdzo prírodných materiálov

Cereria Mollá - tradícia od roku 1899


Malá rodinná manufaktúra už viac ako 120 rokov v mestečku Albaida neďaleko Valencie vyrába tradičným spôsobom sviečky - nielen vonné, ale aj dekoratívne. Z generácie na generáciu sa tak odovzdáva know how, láska k remeslu i poctivej práci, čo sú základné ingrediencie, vďaka ktorým si sviečky Cereria Mollá získali svoju slávu. Preto sú tieto exkluzívne španielske sviečky dnes exportované do viac ako 40 krajín sveta.

 

Podobné produkty Aróma difuzér Cereria Mollá Provence Lavender, 100 ml