♡ Ako vybrať darček na Valentína? Romantická inšpirácie pre ňu aj pre neho

16. júna 2022
♡ Ako vybrať darček na Valentína? Romantická inšpirácie pre ňu aj pre neho
A je tu opäť. Svätý Valentín. Sviatok zamilovaných. Buď ho máte radi alebo ho neznášate. Myslíte si, že je to hlúposť? Neriskujte tichú domácnosť. Aj tí najväčší odporcovia podobných sviatkov totiž niekde v hĺbke duše dúfajú ...
♡ Ako vybrať darček na Valentína? Romantická inšpirácie pre ňu aj pre neho

Láska nie je len slovo

Dúfajú, že si spomeniete. A aj keď hrajú tvrďasov, možno ich ľahko obmäkčiť a prekvapiť malou pozornosťou, pretože aj taký skromný darček nesie symboliku toho, ako veľmi máte druhého radi. Je to gesto, ktoré hovorí "Myslím na teba a chcem ti urobiť radosť." A takéto gesto sprevádzané bozkom a objatím robí zo vzťahu niečo viac, vytvára puto.

Lámete si hlavu nad tým, čo by jej mohlo urobiť radosť alebo neviete, čo by ho mohlo zaujať? Nasledujúce tipy na darčeky nie sú osvedčenými vodítkami k tomu, ako si budovať a udržať pevný a harmonický vzťah. Stanú sa však drobným a veľmi dôležitým čriepkom v skladačke, ktorej hovoríme láska.

Voňavé okúzlenie

Bytové vône Cereria Molla - aróma difúzory a vonné sviečky

Vôňa, ako je všeobecne známe, ovplyvňuje náladu a tie krásne potom prebúdzajú fantáziu. Preneste sa do sveta rafinovaných a zároveň jemných tónov, vytváraných už po stáročia španielskymi majstrami parfumérmi. Všetky vône Cereria Mollá sú vyrábané z prírodných ingrediencií, s rešpektom k originálnym receptúram, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu. Sviečky sú vyrobené z rastlinného vosku, ručne odlievané.

Láskyplná noc

Bio organický bylinný čaj Lovely Night, Kusmi Tea – čaj sladkej chuti, kombinujúci v sebe exotiku južnej Afriky s pokojom Európy. Základ čajovej zmesi tvoria exotické byliny s relaxačnými účinkami - rooibos a honeybush, doplnené o tradičné upokojujúce bylinky - harmanček, kvet lipy a verbena. Prirodzenú sladkú chuť čaju dotvára jemná hrušková aróma, škorica a dotyk sladkého drievka.

Nejlepšia večera pod slnkom

Liatinový hrniec Staub Cocotte - biela hľuzovka

Miluje varenie a vy ju v tom chcete podporovať, pretože je výborná kuchárka a robí najlepšie večere? Potom jej určite urobí radosť táto skvelá kolekcia hrncov značky Staub, so samopodlievacími pokrievkami. Teraz bude môcť pripravovať jedlá z jedného hrnca, ktoré uľahčujú prácu a šetria čas. A ako so spoločným voľným časom naložíte? Tak to už je len a len na vás.

Jazda kráľov

Maison Berger aróma difuzéry do auta s keramickou náplňou 

Zakaždým, keď sadne do auta, vybaví sa mu myšlienka na vás. Príjemná a nevtieravá vôňa s ľahkosťou prestúpi interiérom, pohltí nežiadúce pachy a difuzér sám o sebe sa navyše stane ozdobným prvkom vozidla.

Životná stratégia - udržateľnosť

Fľaše a termohrnčeky SIGG 

Ráno na čaj, popoludní do posilovně, cez víkend na výlet. Perfektná fľaša alebo termohrnček pre mužov, ktorí žijú aktívny život a správajú sa šetrne k prírode. Vďaka termoizolačným vlastnostiam borosilikátového skla vydrží nápoj vnútri dlhšie horúci aj dlhšie vychladený a silikónové telo bráni vykĺznutiu z ruky alebo poškodeniu dna nárazom. Značka SIGG vyniká ekologickou výrobou a 100% recyklovateľnosťou použitých materiálov.

Krásne rána s vôňou kávy

Kávovar na filtrovanú kávu Smeg 50´s Retro Style alebo rýchlovarná kanvica KitchenAid v červenej farbe vášne a raňajkové hrnčeky Villeroy & Boch Statement a Villeroy & Boch Like Letters

Myslíte to spolu vážne? Je len málo krajších spôsobov ako dať najavo, že sa už navždy chcete prebúdzať vedľa seba. S vôňou čerstvo pripravenej kávy, ktorú si potom spoločne vychutnáte.

Netrafili sme sa vám do noty alebo si netrúfate vybrať sami? Potom stavte na absolútnu istotu v podobe darčekovej karty, ktorá poteší úplne každého. Overené za vás.

Tak pekného Valentína!

VALENTÍNSKY RECEPT OD JOSEFA MARŠÁLKA

VALENTÍNSKY RECEPT OD JOSEFA MARŠÁLKA

Odporúčané a súvisiace produkty