Sigg   (96)

Informácie pre kategóriu Sigg

SIGG - ekologické fľaše zo Švajčiarska

Žltá dvojstenná nerezová fľaša na vodu 0,5l Sigg Sumatra MakiSigg Meridian Sumatra Maki dvojstenná nerezová fľaša na vodu 0,5l žltá

Nápojové fľaše Sigg sa vyrábajú priamo vo Švajčiarsku už od roku 1908. Know-how, podčiarknutý viac než storočím skúseností je stále oživovaný najmodernejšími technológiami a švajčiarskym dôrazom na kvalitu každého jedného kusu.

Môžete si byť istí, že fľaše Sigg neobsahujú žiadne škodlivé látky. Ich základom je telo z čistého hliníka a vnútorná ochranná vrstva Sigg Eco Care na báze prírodnej živice. Vďaka nej sa nemusíte báť ani pôsobeniu kyselín z džúsov.

Nie je porézny, nepreberá pachy a chute nápoja, ľahko sa čistí a hlavne - s nápojom nijako nereaguje. Ochranná vrstva sa nepoškodí ani pri drobnom preliačení fľaše, ktorá vám tak bude slúžiť dlhé roky. 

Biela dvojstenná nerezová fľaša na vodu 0,5l Sigg Meridian Sumatra TreeSigg Meridian Sumatra Tree dvojstenná nerezová fľaša na vodu 0,5l biela

Zdravie, dizajn, kvalita a ekológia

Fľaše Sigg sú jednoznačnou voľbou pre všetkých, ktorým záleží na zdraví ľudí i prírody. Ďalším bonusom je aj ich neprehliadnuteľný tvar a dizajn, vďaka ktorému sa dostali aj do newyorského Múzea moderného umenia. Nie sú len vynikajúcim obalom nápoja, ale aj štýlovým doplnkom, ktorý podčiarkne váš osobný image. Stačí si vybrať z nekonečného množstva dizajnov - od umiernených a nenápadných až po tie popravde extravagantné.
A čo viac - majú aj množstvo detských vzorov, takže vaše ratolesti si ich skutočne obľúbia.

Značka Sigg spĺňa náročné podmienky amerického úradu pre kontrolu liečiv FDA alebo nezávislého skúšobného inštitútu v nemeckom meste Nehring. 

Vaša "siggovka" je veľmi pevná a odolná. Stačí si doma pripraviť obľúbený nápoj a môžete vyraziť. Vďaka tomu nemusíte kupovať ďalšie a ďalšie PET fľaše. Ročne ich tak ušetríte desiatky a prospejete prírode, ktorá si s ťažko odbúrateľným plastom jednoducho poradiť nevie.
A nielen to - Sigg robí všetko, aby aj samotná výroba bola čo najšetrnejšia k životnému prostrediu. Využíva technológiu práškového lakovania, pri ktorej nevzniká takmer žiadny odpad a nepoužívajú sa pri nej organické rozpúšťadlá.

Sigg Traveller Smoked Pearl cestovná hliníková fľaša na vodu/čaj 1l, perlováSigg Traveller Smoked Pearl cestovná hliníková fľaša na vodu/čaj 1l, perlová

Dokonalé uzávery, jednoduchá údržba

Vyberte si jednoduchý skrutkovací Sigg Screw, ktorý môžete zavesiť napríklad na horolezeckú karabínu, alebo trochu sofistikovanejší Active Bottle Top s viečkom. Vždy stačí iba pootočiť proti smeru hodinových ručičiek a cesta k napitiu je voľná.

Z fľaše nevytečie ani kvapka - uzávery tesnia skutočne dokonale. Vďaka najnovšiemu uzáveru New Active Top s integrovanou slamkou už nemusíte zakláňať hlavu. Navyše si vychutnáte aj perlivé nápoje - jeho ďalšou funkciou je totiž upustenie natlakovaného plynu. Uzávery Sigg dodáva aj ako náhradné diely.


Sigg svoje produkty navrhol tak, aby ich čistenie bolo nielen jednoduché, ale aj efektívne. Napríklad uzáver môžete úplne rozobrať a každú jeho časť zbaviť nežiaducich nečistôt. Podarilo sa vám svojou "siggovku" veľmi zašpiniť alebo v nej vaše dieťatko zabudlo svoj nápoj nejaký ten týždeň?
 Žiadny problém - siahnite po čistiacich tabletách alebo kefách Sigg.

Sigg Meridian Shy Pink dvojstenná láhev na vodu a Sigg Hot & Cold ONE Light Shy Pink termofľaša ružováSigg Meridian Shy Pink dvojstenná láhev na vodu ružová a Sigg Hot & Cold ONE Light Shy Pink termofľaša ružová

Čo tak termosku alebo nejaké doplnky?

Červená hliníková fľaša na vodu 1l Sigg Travel Red a desiatový lunchbox Plus L RedSigg Travel Red hliníková fľaša na vodu 1l červená a Sigg lunchbox Plus L Red desiatový box, červený hlinik

Sigg pre vás pripravil tiež úplne novú kolekciu termofliaš. Vďaka originálnemu dizajnu si ich nepomýlite so žiadnou inou. Nesú všetky výhody bežných fliaš Sigg. Ich konštrukcia však udrží váš nápoj teplý aj studený až 24 hodín. Hľadáte ďalšiu vychytávku? Čo napríklad sitko na čaj - nečakajte, až bude hotový váš ranný čaj. Jednoducho vložte do sitka obľúbenú čajovú zmes a tá sa vylúhuje po ceste do práce.


Sigg nie sú len nápojové fľaše. Skúsenosti so spracovaním hliníka pretavil aj do elegantných desiatových boxov. Sú hliníkové, rovnako odolné ako fľaše a na bokoch majú pevné uzávery. Vďaka tomu sa stali klasikou pre uchovanie potravín v kanceláriách i na cestách.

Sigg Lunchbox Plus S Alu svačinový box hliníkovýSigg Lunchbox Plus S Alu desiatový box hliníkový

Prečo nemôžeme byť bez fľaše Sigg?

 • veľmi odolná a trvanlivá
 • špeciálna vnútorná vrstva Sigg EcoCare
 • nereaguje s nápojmi
 • sofistikované uzávery
 • veľmi jednoduchá údržba
 • neprehliadnuteľný vzhľad
 • veľké množstvo dizajnov

Sigg Hot & Cold ONE White termo fľaša na vodu biela, Sigg WMB Mountain Red hliníková fľaša na vodu červená, Sigg Traveller Mustard Touch fľaša na vodu horčicováSigg Hot & Cold ONE White termo fľaša na vodu biela, Sigg WMB Mountain Red hliníková fľaša na vodu červená, Sigg Traveller Mustard Touch termo fľaša na vodu horčicová

Portfólio produktov Sigg:

 • SIGG fľaše The Original s uzáverom Screw
 • SIGG fľaše Active pre športovcov
 • SIGG Kids - fľaše pre deti
 • SIGG termosky Hot & Cold (udrží teplotu až 24 hodín)
 • SIGG launch boxy
 • SIGG outdoorové fľaše
 • SIGG doplnky (náhradné uzávery a tesnenia, čistiace kefy a tablety, výmenné klobúčiky, termoobaly)