Cereria Mollá   (80)

Informácie pre kategóriu Cereria Mollá

Cereria Mollá - Tradícia od roku 1899

Malá rodinná manufaktúra už viac ako 120 rokov v mestečku Albaida neďaleko Valencie vyrába tradičným spôsobom sviečky – jednak vonné, tak aj dekoratívne.  Z generácie na generáciu sa tak odovzdáva know how, láska k remeslu a aj poctivá práca, čo sú základné ingrediencie, vďaka ktorým si sviečky Cereria Molla získali svoju slávu. Preto sú tieto exkluzívne španielske sviečky dnes exportované do viac ako 40 krajín sveta.

Ručná výroba sviečok

Je to rešpekt ku generáciami overeným tradičným výrobným postupom, vďaka čomu vzniká produkt plný emócii, ktoré vás prenesú do snového sveta fantázie plného šťastia, pokoja a harmónie.
Ručná výroba sviečok vyžaduje trpezlivosť, starostlivosť a kvalitné suroviny, a len tak môže vzniknúť produkt excelentnej kvality.

Okrem kvalitného rastlinného vosku, bavlneného knôtu, kvalitných parfumov, je to ešte aj vášeň, nadšenie a starostlivosť, ktoré pridávame a môžeme ich nazvať aj ako našu tajnú ingredienciu.

Čierná vonná sviečka Cereria MolláVonné sviečky Cereria Mollá s vôňou Bois de Santal Imperial

Tradícia aj v 21. storočí – v ústrety budúcnosti

Tradičné overené postupy sú už viac ako 120 rokov využívané pri výrobe sviečok. Napriek tomu sa ale rodinná firma Cereria Mollá nebráni inováciám a novým produktom, ktoré sprostredkúvajú emócie podobným spôsobom ako vonné sviečky – cez aromaterapiu.

Preto si môžete dopriať vašu obľúbenú vôňu nielen vo forme vonnej sviečky v rôznych veľkostiach, ale aj ako difuzér, interiérový spray a dokonca aj v podobe tekutého mydla.

Originálna receptúra

Všetky vône Cereria Mollá sú vyrábané z prírodných ingrediencií, s rešpektom k originálnym receptúram, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu a umožňujú vyvolať prostredníctvom autentických vôní príjemné emócie.

Bielý aroma difuzér, sviečka, náplň do difuzéra Cereria MolláVonné sviečky a tyčinkové difuzéry Cereria Mollá s vôňou Tobacco & Amber

Tajomstvo kvality sviečok Cereria Mollá

  • skúsenosti s výrobou sviečok od roku 1899
  • všetky produkty sú vyrábané ručne
  • rastlinný vosk + bavlnený knôt = žiadne toxické splodiny pri horení (na rozdiel od sviečok z parafínu)
  • prémiové parfumy vo vysokej koncentrácii - sviečky výrazne voňajú aj nezapálené
  • rodinná manufaktúra = ekologicky šetrná výroba

Bielý aroma difuzér, sviečka, náplň do difuzéra Cereria MolláVonná sviečka, tyčinkový difuzér s parfumovanou náplňou Cereria Mollá s vôňou Maroccan Cedar

Portfolio produktov:

  • vonné sviečky 230 g - 7 Kg
  • difuzéry s tyčinkami (mikádo)
  • náplne do difuzérov
  • tekutá mydlá