Předchozí produkt Náplň do difuzéra Provence Lavender Cereria Mollá, 200 ml Následující produkt Villeroy & Boch Amazonia Anmut šálka na kávu s podšálkom

Informácie o produkte

Cereria Mollá náplň do difuzéra Velvet Wood, 200 ml

Náhradná náplň pre tyčinkové aróma difuzéry obsahuje 200 ml vône Velvet Wood Cereria Molla.

Cereria Mollá vůně Velvet Wood

 

Velvet Wood

Výbušná kombinácia exotického korenia s aromatickou levanduľou, s dotykmi maskulínneho tabaku a zjemňujúcimi tónmi vanilky. Výsledkom je prepychová kompozícia aromatických akordov, ktorá prechádza do príjemne vzdušnej symfónie.

Originálna receptúra

Všetky vône Cereria Molly sú vyrábané z prírodných ingrediencií, s rešpektom k originálnym receptúram, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu a umožňujú vyvolať prostredníctvom autentických vôní príjemné emócie.

Intenzitu si zvolíte sami

Náplň, obsahujúca 15 - 30 % parfumových zložiek, sa vzlínaním do poréznych ratanových tyčiniek následne vďaka 30 % obsahu alkoholu odparuje z ich povrchu, a tým intenzívne a rovnomerne parfumuje svoje okolie. Intenzitu prevoňania ovplyvníte počtom použitých tyčiniek. Na intenzívnejšie prevoňanie môžete tyčinky 1x týždenne otáčať.

  • 200 ml vône Velvet Wood
  • obsah parfumových zložiek 15 - 30 %
  • vyrobené v Španielsku v rodinnej manufaktúre Cereria Mollá v meste Albaide neďaleko slnečnej Valencie
  • vyrobené ekologicky s rešpektom k životnému prostrediu z čisto prírodných materiálov

Cereria Mollá - tradícia od roku 1899


Malá rodinná manufaktúraviac ako 120 rokov v mestečku Albaida neďaleko Valencie vyrába tradičným spôsobom sviečky - vonné aj dekoratívne. Z generácie na generáciu sa tak odovzdáva know how, láska k remeslu aj poctivá práca, čo sú základné ingrediencie, vďaka ktorým si sviečky Cereria Molly získali svoj ohlas. Preto sú tieto exkluzívne španielske sviečky dnes exportované do viac ako 40 krajín sveta.

 

Podobné produkty Náplň do difuzéra Velvet Wood Cereria Mollá, 200 ml