Informácie o produkte

Zmrzlinovač KitchenAid 

Voliteľné príslušenstvo KitchenAid Artisan je kompatibilné so všetkými typmi robotov KitchenAid OKREM kuchynského robota 5KSM3311.

Široký sortiment voliteľného príslušenstva premení KitchenAid robot v najuniverzálnejší kuchynský prístroj vôbec. Aj ten najnáročnejšíšéfkuchár len ťažko nájde recept, na ktorého príprave by mu KitchenAid robot nebol platným pomocníkom, či už by išlo o "rodinný" recept, alebo pokrm vysokého kulinárneho umenia. Dajte svojej fantázii voľnosť a vychutnajte si komplimenty, ktoré zožnete za vynikajúce výsledky!

 

KitchenAid zmrzlinovač

Vytvoríte vďaka nemu až 1,9 l jemnej nadýchanej zmrzliny, sorbetov a mrazených dezertov. Tekutina vnútri dvojitej steny mraziacej misy zaistí pri pohybe miešacieho nadstavca dôkladné a rovnomerné mrazenie počas celej doby miešania. Dôležité ale je nechať chladiacu misu cez noc dobre vymraziť v mrazničke a tiež ostatné suroviny brať chladné z chladničky. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď uložíte mraziacu misu v zadnej častimrazničky, kde je najnižšia teplota, na dobu aspoň 15 hodín. Potom budete s výsledkom svojho snaženia viac ako na 100 % spokojní. Namiešanie zmrzliny v prístroji trvá 20-40 minút v závislosti na ingredienciách. Po namiešaní môžete rovno podávať.

technické údaje:

  • materiál misy: polykarbonát
  • kvapalina medzi stenami: propylénglykol
  • materiál miešadla:  POM (acetal)
  • materiál vložky misy: hliník s eloxovaným povrchom
  • krajina pôvodu: vyrobené v USA

Štandardné príslušenstvo:

 

 

Podobné produkty KitchenAid zmrzlinovač

KitchenAid kovový mlynček na mäso 5KSMMGA KitchenAid
€ 159

SKLADOM 1 ks

KitchenAid krájač zeleniny 5KSMVSA KitchenAid
€ 129

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
KtichenAid mriežka na ohrievanie pečiva 5KTBW22 KitchenAid
€ 29

SKLADOM viac ako 5 ks