Předchozí produkt VacuVin Vákuová dóza veľká, 2,3 l Následující produkt Vintage guľatý pohár na zaváranie

Informácie o produkte

Detoxikačný čaj Kusmi Tea Blue Detox

Kusmi Tea ochutený bylinný čaj Blue Detox z radu Wellness.
Najnovší prírastok do čajovej rodiny Kusmi Tea z obľúbenej série Wellness. Okrem zeleného DETOX s citrónovou príchuťou a žltého BB detox s grapefruitovou príchuťou, si teraz môžete dopriať prvú čajovú zmes Kusmi Tea s príchuťou ananásu.

Táto prírodná a nesmierne lahodná zmes spája všetko, čo milujeme. Jej základ tvorí zelený čaj, maté a rooibos a chuť ananásu dodáva zmesi podmanivé čaro karibských ostrovov.
Ochutnajte jeden dúšok so zavretými očami a nechajte sa preniesť do Karibiku. Vnímajte zlatý piesok, tyrkysovú farbu južných morí a teplý vánok na tvári. Šeď zimných dní bude razom tam a vy sa budete cítiť ako v trópoch.

Blue Detox je doslova popretkávaný sladkou a jemnou arómou ananásu a určite zláka všetkých milovníkov čaju hľadajúcich nevšedné gurmánske zážitky. Plechovka v karibskej modrej hovorí za všetko. Tento čaj sa hodí k celodennému pitiu, či už v práci či doma.

 

Zloženie: zelený čaj (36%), maté (17%), semená šípok, rooibos, mäta, aróma ananásu, semená guarany, listy žihľavy, okvetné lístky slnečnice.

 

 

Odporúčania pre prípravu:
Doba lúhovania: 3-4 minúty
Teplota: 90 ° C
Na prípravu 1 šálky čaju doporučujeme použiť 2-3 g (1 čajová lyžička) čajovej zmesi.

Kovová dóza 125 g / 250 g
Kovová dóza obsahuje 125 g / 250 g sypaného čaju. Ľahko sa otvára aj uzatvára a čaj je v nej skladovaný bez prístupu vzduchu - čo pomáha uchovať jeho arómu a chuť.

20 mušelínových čajových vrecúšok
Balenie obsahuje 20 mušelínových čajových vrecúšok, ktoré sú naplnené 2 g čajovej zmesi. Jemné mušelínové sáčky sú nebielené a ručne šité - neobsahujú teda žiadne lepidlá ani kovové sponky, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť chuť čaju.

Podobné produkty Detoxikačný čaj Kusmi Tea Blue Detox

Sypaný detoxikačný čaj Kusmi Tea BB Detox Kusmi Tea
od € 12,50

skladom

Detoxikačný čaj Kusmi Tea Blue Detox Kusmi Tea
od € 12,50

skladom

Akcia
Kusmi Tea Detox Kusmi Tea
od € 12,50

skladom

Kusmi Tea Boost Kusmi Tea
od € 12,50

skladom

Články o produkte

Vianočné darčeky pre ženy

Vianočné darčeky pre ženy

Inšpirácia na darčeky pre všetky vaše lásky - princezné, kráľovné v kuchyni, sportovkyně aj rozprávkové babičky.