Předchozí produkt SIGG cestovný termohrnček Neso, 0,3 l, ružový Následující produkt Villeroy & Boch Sereno XXL servírovacia lyžica, 30 cm

Informácie o produkte

Detská fľaša SIGG Mumínovci Swimming 0,4 l

Kto by nemiloval rozkošných Mumínovcov, hrdinov z fiktívneho sveta fínskej spisovateľky Tove Janssonové. Žijú v Údolí muminovcov, sú bieli, chlpatí s veľkými ňufákmi a sú neskutočne roztomilí.
Veľa zábavy si Mumínek s celou svojou rodinou a kamarátmi užije aj pri kúpaní. Nájdete na detskej fľaške modrej farb všetkých Mumínkových kamarátov, alebo niekto chýba?.

Fľaše SIGG sú vyrábané z jediného kusa hliníka, čo im dodáva dokonalú tesnosť,pevnosť,trvanlivosť, a to pri nízkej hmotnosti.Vnútorný povrch je upravený špeciálnou patentovanou technológiou EcoCare, ktorá je zdravotne a hygienicky neškodná, neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žiadne pachy ani chute a pri preliačení fľaše sa flexibilne prispôsobí novému tvaru a neolúpe sa. Používaním fliaš SIGG znižujete svoju ekologickú stopu - chránite životné prostredie.
Detské fľaše sú veľkostne koncipované tak, aby sa zmestili do každého batohu či aktovky. Použitý materiál - hliník zaisťuje veľkú odolnosť pri prípadných pádoch. Patentovaná vnútorná vrstva EcoCare zaisťuje, že nápoj nepríde do kontaktu s hliníkom. Detský uzáver je jednoduchý na používanie aj pre tých najmenších a zároveň bezpečný, pretože bez uzavretia náustka nemožno klobúčik priklopiť späť. Klobúčik si môžete vybrať aj samostatne.
Priemer hrdla je rovnaký u všetkých fľaštičiek SIGG, uzávery možno teda voľne zamieňať.

  • materiál: hliník + špec. vnútorná vrstva SIGG EcoCare
  • objem: 0,4 l
  • váha: 118 g
  • nie je vhodné na perlivé nápoje
  • určené na nápoje s teplotou do 40 ° C

Vnútorná vrstva EcoCare - veľmi tenká (40 mikrónov) vrstva polyméru nanesená na celý vnútorný povrch fľaše v podobe jemného prášku a následne vypálením pri teplote 200 ° C neoddeliteľne spojená s telom fľaše. Vďaka tejto vrstve nepríde nápoj do kontaktu s hliníkom, nemusíte sa teda obávať nežiaducej metalickej pachute. Vrstva je inertná, nepreberá žiadne pachy ani chute a uľahčuje čistenie fľaše. Neobsahuje žiadne ftaláty, BFA ani organické rozpúšťadlá. Spĺňa všetky hygienické normy na priamy styk s potravinami podľa predpisov EÚ a FDA.

flaschenfunktionen.png

 

Odporúčame dokúpiť

SIGG Čistiace tablety SIGG, 20 ks Sigg
€ 7,59

SKLADOM viac ako 5 ks

SIGG Čistiaca kefa na fľaše Sigg
€ 10,79

SKLADOM viac ako 5 ks

Podobné produkty Detská fľaša SIGG Mumínovci Swimming 0,4 l

Novinka
Detská fľaša SIGG Muminovci Love 0,3 l Sigg
€ 21,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Detská fľaša SIGG Muminovci Picnic 0,3 l Sigg
€ 21,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Detská fľaša SIGG Mumínovci Camping 0,4 l Sigg
€ 26,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Fľaša SIGG Muminovci Mörkö 1,0 l Sigg
€ 31,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte