Předchozí produkt Villeroy & Boch Toy´s Delight hrnček, hračky, 0,34 l Následující produkt Darčekové balenie Discover Kusmi Tea, 45 mušelínových vrecúšok

Informácie o produkte

Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Neutrálna čistiaca zmes, 500 ml

Neutrálna esenciálna náplň French značky Maison Berger Paris sa stane vaším spojencom pri očistení vášho domova. Nevyhnutná v každom prostredí, odstraňuje nežiaduce pachy bez toho, aby vzduch parfumovala. Je vhodná aj na riedenie parfumovaných zmesí na zmiernenie ich intenzity. Ak meníte vo svojej lampe parfum, odporúčame vám pred výmenou práve použiť neutrálnu zmes, ktorá pomôže vyčistiť knôt aj kahan AIR PUR Systém 3C® a predĺžiť tak aj ich životnosť.

 

  • Neutrálna náplň pre katalytické lampy Maison Berger Paris
  • Čistí vzduch v interiéri a slúži na riedenie intenzity vône parfumovaných náplňou
  • Doporučovaná tiež k prečisteniu knôtu lampy medzi použitím dvoch rôznych parfumov
  • Objem náplne 500 ml umožňuje 20 hodín difúzie = 80 hodín účinku
  • Skladá sa z vody a izopropylalkoholu
  • Určený iba pre patentovaný katalytický systém Maison Berger Paris
  • Náplne do lámp sú pre zaistenie bezpečnosti testované nezávislým laboratóriom
  • Vyberať môžete z niekoľkých desiatok druhov vôní

 

Interiérové vône
Maison Berger Paris

Interiérové parfumy pre patentovaný katalytický systém lámp Maison Paris Berger sú vytvárané v úzkej spolupráci so špecialistami z francúzskeho Grasse, Meky parfumérie. Výhodou celého systému je, že neprekrýva nechcené pachy, ale rozkladá nežiaduce molekuly zápachu pri kontakte s horákom. Bonusom je potom príjemne prevoňaná domácnosť. Na popasta.sk môžete vyberať hneď z niekoľkých veľkých skupín parfumov. Nájdete u nás vône ovocné, kvetinové, svieže, sladké či orientálne, rovnako tak vône čistoty alebo funkčné náplne, ktoré slúžia na úpravu intenzity parfumov či k odpudzovaniu komárov.

Video návod ako začať
s vašim aróma rituálom

 

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris sídliaca v samom srdci Normandie je vyhlásená pre svoje dizajnové katalytické lampy a arómu difúzory . V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete aj vonné sviečky a difúzory do auta . História tejto 100% francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lekárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu pre čistenie nemocničných sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol v medzičase inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej funkcie predovšetkým jedinečné možnosti čistenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojimi katalytickými lampami medzinárodných úspechov. Kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac ako 50 svetových krajín.

Odporúčame dokúpiť

Maison Berger Paris plastový lievik Maison Berger Paris
€ 1,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Podobné produkty Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Neutrálna čistiaca zmes, 500 ml