Předchozí produkt Villeroy & Boch Numa sklenená váza artic breeze, 34 cm Následující produkt Villeroy & Boch Mariefleur servírovací podnos, 42 cm

Informácia o produkte

Nechajte sa okúzliť tajomnou vôňoulabdana, kvetu sladkého drievka, anízu, jemného dreva a karamelu, ktorú dopĺňa orechovo-vanilková aróma tonka bôbov.

Lampa ako šperk

Katalytická lampa Lolita Lempicka má moderný dizajn v tvare ikonického jablká s lomenými krivkami a saténovo zlatou korunkou s výrazným tvarom brečtanu, osobného znaku dizajnérky.

Premiérovú darčekovú sadu tvoria:

  • luxusná sklenená katalytická lampa 440 ml
  • interiérový parfum Lolita Lempicka 180 ml

Netradičná Vôňa - tonkové bôby a cist ladanový

Tonka bôby majú špecifickú arómu, jedná sa o fermentované semená stromu menom silovoňa všeobecný. Vonia po nugáte a griláži, môžete ucítiť aj tóny višní, klinčekov či škorice a tiež orechy s nádychom vanilky.

Cist ladanový je bielo kvitnúci krík, pochádzajúci zo Stredomoria. Z jeho listov sa získava silica (labdanum), majúci sladkasto tajomnú, hlbokú a komplexné vôňou, pripomínajúcu pravú ambru.

Vôňa kam sa pozrieš

Lolita Lempicka katalytickú lampu možno doplniť ľubovoľným interiérovým parfumom - interiérovou vôňou z dielne Maison Berger Paris. Pred výmenou parfumu je vhodné lampu vyčistiť neutrálnym parfumom , ale nie je to podmienkou. Tento neutrálny parfum môžete tiež použiť na zriedenie vône, ak sa stane pre vás príliš intenzívna.

Módna ikona so srdcom plným vášne

Lolita Lempicka je významná francúzska dizajnérka, módna stylistka a tvorkyňa parfumov.

Pseudonym si zvolila na základe svojho obdivu románu Vladimira Nabokova "Lolita" a maliarky Tamary de Lempicka.

Táto talentovaná, romantická a rafinovaná žena vytvorila značku Lolita Lempicka v roku 1983. Svoju vlastnú kolekciu parfumov tvorila s pomocou svojho manžela a neskôr aj svojich 3 dcér, v roku 1997 odhalila svoj zatiaľ najambicióznejší projekt: Mon Premier Parfum (Môj prvý parfum). Firma Lolita Lempicka je stále rodinnou firmou, sídliaca v centre Paríža a zameriavajúca sa na generáciu silných a nezávislých žien.

Na oslavu 120. výročia svojho vzniku sa firma Maison Berger Paris vydala cestou spolupráce s touto fascinujúcou a vášnivou designérkou. Adaptovala tak dnes už ikonickú vôňu úspešnejšieho parfumu Mon Premier Parfum do interiérovej vône Lolita Lempicka. Vydajte sa aj vy preskúmať svet čarovných a prekvapivých vôní v jedinečnej limitovanej edícii Lolita Lempicka a plne si vychutnajte francúzsku parfumérsku dokonalosť a know-how.

 

Odporúčame dokúpiť

Maison Berger Paris plastový lievik Maison Berger Paris
€ 1,90

Dodanie 2 - 4 týždne

Maison Berger Paris náhradný kahan AIR PUR 3P pre katalytické lampy, 40 cm Maison Berger Paris
€ 15,50

Dodanie 2 - 4 týždne

Podobné produkty Maison Berger Paris darčeková sada katalytická lampa Lolita Lempicka + náplň

Články o produkte