Maison Berger Paris   (237)

Informácie pre kategóriu Maison Berger Paris

Maison Berger Paris - okúzľujúca vôňa do interiéru

Produkty francúzskej spoločnosti Maison Berger Paris  v sebe nesú viac než storočné skúsenosti s prevoňaním interiéru. A nielen s tým - vďaka schopnosti zbaviť vzduch nežiaducich baktérií aj nečistôt slúžili a slúžia aj v nemocniciach. Výrobky spoločnosti Maison Berger Paris  sú tiež veľmi vyhľadávanými dizajnovými doplnkami, na ich vývoji spolupracovali prední francúzski umelci a dizajnéri.

Maison Berger Paris , to nie sú len klasické aróma lampy. Vďaka špeciálnej katalytickej oxidácii, teda procesu horenia bez prítomnosti plameňa, chráneného šiestimi medzinárodnými patentami, dezinfikuje interiér, horí len krátku dobu a neprodukuje žiadny zbytočný dym. Všetky interiérove vône sú pripravované najskúsenejšími majstrami parfumérov pri dodržiavaní všetkých zdravotných a bezpečnostných noriem na báze alkoholu obohateného o vonné molekuly.

Maison Berger katalytická lampa číra, zelená, aróma sviečka, elektrický difuzér, difuzér Lolita s ratanovými tyčinkami

A nielen lampy …

Sortiment Maison Berger Paris r je však neustále rozširovaný. Napríklad o novú kolekciu aróma difuzérov . Prichádza k vám nový spôsob prevoňania domova - okamžitého alebo trvalého, intenzívneho alebo jemného, ale vždy a bez výnimiek v tej najvyššej kvalite. Kolekcia, ktorá je založená na pôvodných vôňach parfumérov z mesta Grass, kladie mimoriadny dôraz na tú najlepšiu francúzsku tradíciu. Je už len na vás, ak siahnete po špeciálnych polymérových tyčinkách alebo keramických difúzeroch.

Vyberte si viac z než päťdesiatich rôznych vôni tú, ktorá vám vonia najviac - sladkú, ovocnú, exotickú či osviežujúcu. Ich vzorkovník nájdete v každej zo značkových predajní Potten & Pannen – Staněk, kde vám školený personál poradí s výberom a naučí vás s katalytickými lampami efektívne zaobchádzať 

A konečne – nezabudli ani na váš automobil. Maison Berger Paris  na nich pamätá a má pre ne špeciálny vonný difuzér . Jednoducho ho zapojíte do otvoru autozapaľovača a užívate si príjemnú vôňu esenciálnych olejov.

Katalytická lampa číra, keramický difuzér s polymérovými tyčinkami, vonná sviečka proti komárom, náplne Anti Mosquito do aromalampy a difuzéra Maison BergerMaison Berger katalytická lampa číra, keramický difuzér s polymérovými tyčinkami, vonná sviečka proti komárom, náplne Anti Mosquito do aromalampy a difuzéra

Prečo si zájsť pre Maison Berger Paris ?

  • katalytická lampa interiér nielen prevonia, ale aj dezinfikuje
  • horí bez plameňa a nežiadúceho dymu alebo splodín
  • široká paleta vôní z dielne popredných francúzskych parfumérov
  • široká paleta vôní Maison Berger Paris a Easycent do interiérov i automobilov

Aróma náplne do katalytických lámp Maison Berger Maison Berger aróma náplne do katalytických lámp 

Hlavné výhody Maison Berger:

  • na výber viac ako 50 rôznych vôní
  • flakónik vône je dielom popredných francúzskych umelcov a dizajnérov
  • zdravotná nezávadnosť
  • prevoňanie aj dezinfekcia interiéru
  • tradícia francúzskych parfumérov z Grasse