Předchozí produkt Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Zamilovaný Ibištek, 500 ml Následující produkt Cappuccino podšálka Rosenthal Magic Garden Black Seeds, Ø 16

Informácie o produkte

Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Aroma Love – Gurmánske kvety, 500 ml

Zmyselný interiérový parfum obohatený o éterické oleje ylang-ylang a pačulu, ktoré sú známe pre svoje afrodiziakálne vlastnosti. Vo vysokých tónoch sa otvára vôňa zmyselného kvetu pomarančovníka, ktorý je doplnený prirodzenou vôňou zelených nôt. V stredných tónoch parfumu sa mieša zvodná konvalinka s exotickým ylang-ylang. Na záver parfum zvádza kombináciu morských nôt zahalených do drevito-korenenej pačule a gurmánskej vanilky.

Tóny parfumu Gurmánské kvety

  • Hlava: kvet pomarančovníka, zelené tóny
  • Srdce: konvalinka, ylang-ylang
  • Základ: morské tóny, pačula, vanilka

 

  • Interiérový parfum Maison Berger Paris pre katalytické lampy
  • Vznikol na základe spolupráce s majstrami parfumerie z mesta Grasse
  • Objem náplne 500 ml umožňuje 20 hodín difúzie = 80 hodín prevoňania
  • Skladá sa z vody, isopropylalkoholu a vonných zložiek
  • Určený len pre patentovaný katalytický systém Maison Berger Paris
  • Náplne do lámp sú na zaistenie bezpečnosti testované nezávislým laboratóriom
  • Vyberať môžete z niekoľkých desiatok druhov vôní

 

Interiérové vône Aroma, ktoré poznáte už z obľúbených vonných difuzérov a sviečok Aroma, prispievajú k vašej pohode. Ich aromatické vlastnosti alebo vonná prirodzenosť zostávajú pri použití neskreslené. Oproti tyčinkovému difuzéru však pri použití v katalytickej lampe dochádza k poškodeniu molekúl éterických olejov vysokým žiarom, a tým k strate terapeutických vlastností vôní. Lampy Aroma tak ozdobia vašu domácnosť, prečistia vzduch od nepríjemných pachov a krásne ju prevoňajú. Pre terapeutický účinok je však nutné použiť vonné difuzéry a sviečky z tejto kolekcie.

 

Vôňa parfumu sa skaldá z troch vrstiev: hlavy, srdca a základu. Postupne sa rozvíjajú a menia v čase. Je to dané zastúpením jednotlivých ingrediencií v parfume, ktoré sa uvoľňujú postupne. Najprv ucítite vysoké tóny parfumu (hlava), následne stredné  tóny (srdce) a ako posledné sa rozvíjajú nízke tóny (základ parfumu). Pri lacnejších lineárnych vôní citíte stále rovnakú ingredienciu. Kvalitné nelineárne interiérové parfumy Maison Berger Paris sa narozdiel od nich rozvíjajú rovomerne a vyvážene v troch fázach. Navyše možno ich intenzitu podľa potreby upraviť riedením pomocou Neutrálnej náplne.

Interiérové vône
Maison Berger Paris

Interiérové parfumy pre patentovaný katalytický systém lámp Maison Paris Berger sú vytvárané v úzkej spolupráci so špecialistami z francúzskeho Grasse, mekky parfumerstva. Výhodou celého systému je, že neprekrýva nechcené pachy, ale rozkladá nežiaduce molekuly zápachu pri kontakte s horákom. Príjemným bonusom je tak príjemne provoňaná domácnosť. Na popasta.sk môžete vyberať hneď z niekoľkých skupín parfumov. Nájdete u nás vône ovocné, kvetinové, svieže, sladké či orientálne, rovnako tak ako vône čistoty alebo funkčné náplne, ktoré slúžia na úpravu intenzity parfumov či na odpudzovanie komárov.

Video návod ako začať
s vaším aróma rituálom

O značke Maison Berger Paris

Značka Maison Berger Paris sídliaca v samom srdci Normandii je známa pre svoje dizajnové katalytické lampyaróma difuzéry. V jej rozširujúcom sa sortimente nájdete tiež vonné sviečkydifuzéry do auta. História tejto 100% francúzskej značky siaha až do roku 1898, kedy francúzsky lékárnik Maurice Berger vyrobil prvú katalytickú lampu pre čistenie nemocničých sál. Lampa Berger bola neskôr pre svoj inovatívny proces čistenia vzduchu patentovaná. Koncept lampy bol medzičasom inovovaný a dnes ponúka okrem dekoratívnej fukcie predovšetkým jedinečné možnosti čištenia vzduchu a zároveň aj prevoňanie domácností. Maison Berger Paris dosahuje so svojími katalytickými lampami medzinárodné úspechy. Kvôli obľube širokej verejnosti exportuje do viac než 50 svetových krajín.

Odporúčame dokúpiť

Maison Berger Paris plastový lievik Maison Berger Paris
€ 1,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Podobné produkty Maison Berger Paris náplň do katalytickej lampy Aroma Love – Gurmánske kvety, 500 ml