Informácie o produkte

Príprava tekutého cesta na lievance alebo palacinky nikdy nebola jednoduchšia. Nielen že vďaka praktickej odmerke z vnútornej strany kameninovej misky vidíte, koľko cesta pripravíte, ale bude sa vám ľahšie miešať vďaka splošteným stranám misky a praktickému úchytu. Náklon nádoby vám umožní do cesta vmiešať ďaleko viac vzduchu a urobiť tak cesto nadýchanějším. Pri prelievaní tekutého cesta vám bude veľkým pomocníkom lievik.

  • Objem: 1 l
  • Rozmery: 20, 5 x 15 x 10,5 cm
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry

Mason Cash Innovative Kitchen

Kolekcia kameninového riadu Mason Cash prinesie vašej kuchyni širokú škálu kuchynských produktov, ktoré budete milovať nielen pre ich nádherný dizajn, ale predovšetkým pre chytré, multifunkčné využitie. Nad každým výrobkom sa dizajnéri zamysleli, aby plnil funkciu nielen krásnej dekorácie, ale zvládal byť viacúčelovým prvkom, ktorý do vašej kuchyne prinesie moderný vzhľad a funkcionalitu.

Ikona britského dizajnu

Riad, ktorý je vyrobený z vysoko kvalitnej kameniny, ktorá je síce ťažšia ako keramika alebo iné hlinené materiály, ale je oveľa odolnejšia voči oteru alebo poškrabaniu. Váha riadu je ale veľkou výhodou nielen v tom, že pri miešaní či miesení zostáva kamenina na mieste, je tak akurát vyvážená, že nebudete mať problém ju držať v jednej ruke.

mason Cash

Značka, pod ktorou sa predáva prepychový anglický dizajn, sa svojmu remeslu venuje už od začiatku 19. storočia. Mason Cash je známy predovšetkým vďaka keramickému riadu do kuchyne v ikonickej bielej a trstinovej farbe. Užite si (nielen) sladké pečenie vďaka širokému sortimentu, ktorý zahŕňa hnetacie misy, misky na tekuté cesto, ale aj keramické odmerky na suroviny či multifunkčné kuchynské náčinie.

 

 

Podobné produkty Mason Cash Innovative kitchen keramická odmerka, 1l

Mason Cash In the forest zelená misa, 1,1 l - Ježko Mason Cash
€ 26,30

SKLADOM viac ako 5 ks

Mason Cash Soft Colour Misa na cesto, rôzne druhy Mason Cash
od € 33,30

SKLADOM viac ako 5 ks

Mason Cash In the forest kameninová misa, 2,7 l - Sova Mason Cash
€ 36,70

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte