Informácie o produkte

Cereria Mollá náplň do difuzéra Bulgarian Rose & Oud, 500 ml

Náhradná náplň pre tyčinkové aróma difuzéry obsahuje 500 ml vône Bulgarian Rose & Oud Cereria Molla.

Cereria Mollá vůně Bulgarian Rose & Oud

 

Bulgarian Rose & Oud 

Sladká kvetinová aróma tajomných ruží z Damasku, zabalená do hlbokej, drevitej a okúzľujúcej vône tlejúceho agarového dreva, ústi do bohatej a nenapodobiteľnej zamatovej kompozície.

Originálna receptúra

Všetky vône Cereria Molly sú vyrábané z prírodných ingrediencií, s rešpektom k originálnym receptúram, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu a umožňujú vyvolať prostredníctvom autentických vôní príjemné emócie.

Intenzitu si zvolíte sami

Náplň, obsahujúca 15 - 30 % parfumových zložiek, sa vzlínaním do poréznych ratanových tyčiniek následne vďaka 30 % obsahu alkoholu odparuje z ich povrchu, a tým intenzívne a rovnomerne parfumuje svoje okolie. Intenzitu prevoňania ovplyvníte počtom použitých tyčiniek. Na intenzívnejšie prevoňanie môžete tyčinky 1x týždenne otáčať.

  • 500 ml vône Provence Lavender
  • obsah parfumových zložiek 15 - 30 %
  • vyrobené v Španielsku v rodinnej manufaktúre Cereria Mollá v meste Albaide neďaleko slnečnej Valencie
  • vyrobené ekologicky s rešpektom k životnému prostrediu z čisto prírodných materiálov

Cereria Mollá - tradícia od roku 1899


Malá rodinná manufaktúraviac ako 120 rokov v mestečku Albaida neďaleko Valencie vyrába tradičným spôsobom sviečky - vonné aj dekoratívne. Z generácie na generáciu sa tak odovzdáva know how, láska k remeslu aj poctivá práca, čo sú základné ingrediencie, vďaka ktorým si sviečky Cereria Molly získali svoj ohlas. Preto sú tieto exkluzívne španielske sviečky dnes exportované do viac ako 40 krajín sveta.

 

Podobné produkty Náplň do difuzéra Bulgarian Rose & Oud Cereria Mollá, 500 ml