Předchozí produkt Rosenthal Fleurs des Alpes dezertný tanier, 21 cm Následující produkt Cremesso súprava 2 šálok na espresso s tanierikmi

Informácie o produkte

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať život.

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne ich kompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri potom overia súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus

Peugeot Drevený mlynček Paris na korenie

Modelový rad mlynčekov Paris patrí medzi najobľúbenejšie, je k dispozícii v 4 rôznych farbách a v rôznych veľkostiach. Svoju obľubu si získali veľmi elegantným dizajnom a ergonomickým spracovaním, ktoré zaistia, že vám mlynček výborne padne do ruky.
Mlynček z bukového dreva bude pomyselnou čerešničkou na torte na vašom prestretom stole. Ľahké plnenie po odskrutkovaní korunky a sňatia vrchnej časti. Pri mletí otáčajte hornou časťou mlynčeka v smere hodinových ručičiek. Na mlecí mechanizmus, ktorý je vyrobený z nerezovej ocele 18/10, ošetrený patentovanou metódou pre vyššiu odolnosť proti korózii, opotrebovaniu a pre dlhotrvajúcu ostrosť, je poskytovaná celoživotná záruka.
Vďaka patentovanej technológii uSelect si ľahko nastavíte hrubosť mletia - voľbou zo 6tich prednastavených možností, od najhrubšieho po najjemnejšie mletia.
Mlynčeky sú označené písmenom P na vrchnej strane korunky (vrchná kovová časť mlynčeka).

Mlynček na korenie: mlecí mechanizmus má špirálovitý tvar a je opatrený dvojitou radom zubov, ktorý zrnká čierneho korenia navádzajú a pridržiavajú na zaručenie dokonalého namletia. Odporúčame používať sušená zrnká čierneho korenia s priemerom 6 mm a menej, a to korenie biele, čierne alebo zelené. Zmesi farebných korení by nemali obsahovať viac ako 15% červeného (ružového) korenia. Možno použitie i k mletiu sušeného koriandru.
(Mlynček na korenie nemožno použiť na mletie soli)

  • uSelect
  • bukové drevo
  • mlynček na korenie

Podobné produkty Peugeot Drevený mlynček Paris na korenie

Novinka
Mlynček na korenie Peugeot Pocket, nerez, 10 cm Peugeot
€ 45

skladom

Akcia -35%
Peugeot Drevený mlynček Paris na korenie Peugeot
€ 38
od € 24,70

skladom

Akcia -35%
Peugeot Tahiti sada na korenie a soľ, čierna / biela Peugeot
€ 50
od € 32,50

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Mlynček Peugeot Daman Peugeot
od € 49,50

skladom