Předchozí produkt Maison Berger Paris aróma difuzér Cube, Citrónový kvet 125 ml Následující produkt Villeroy & Boch Anmut Bloom Espresso šálka, 0,10 l

Informácie o produkte

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať život.

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne ich kompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri potom overia súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus.

Peugeot Elektrický mlynček Alaska

Elegantný a moderný dizajn v spojení s tradičným oblým tvarom mlynčekov Peugeot prepožičiava modelu Alaska neokázalú jedinečnosť, pri zachovaní maximálnej funkčnosti a to všetko pri harmonickom súzvuku lešteného chrómu a lakovaného akrylátu. Moderný mlecí mechanizmus s celoživotnou zárukou je poháňaný 6 AAA batériami. Na spodnej strane mlynčeka si utiahnutím / povolením ľahko nastavíte hrubosť mletia. Mlynček je vybavený diódou, ktorá sa pri zapnutí mlecieho mechanizmu rozsvieti. Transparentný zásobník zaistí, že budete mať prehľad o tom, kedy je potrebné mlynčeky doplniť a zároveň sú ľahko rozlíšiteľné.
Mlecí mechanizmus sa spúšťa stisknutím tlačidla na vrchnej strane mlynčeku, po dobu stlačenia bude mechanizmus v chode.

Mlynček na korenie: mlecí mechanizmus má špirálovitý tvar a je opatrený dvojitým radom zubov, ktorý zrnká čierneho korenia navádza a pridržiava na zaručené dokonalé namletie. Odporúčame používať sušené zrnká čierneho korenia s priemerom 6 mm a menej, a to korenie biele, čierne alebo zelené. Zmesi farebných korení by nemali obsahovať viac ako 15% červeného (ružového) korenia. Možno použiť i k mletiu sušeného koriandru.
Mlynček na soľ: mlecí mechanizmus na soľ je konštruovaný tak, aby drvil hrubú suchú soľ - morskú aj kamennú. Ideálna s kryštálmi o priemere 4 mm a menej.
(Mlynček na korenie nemožno použiť na mletie soli, mlynček na soľ nemožno použiť na mletie čierneho korenia.)

  • brúsený chróm / akrylát
  • 6 AAA batérie (súčasťou balenia)
  • 17 cm

Podobné produkty Peugeot Elektrický mlynček Alaska

Akcia -35%
Elektrický mlynček na korenie Peugeot Paris, čierny Peugeot
€ 100
€ 64,90

skladom

Akcia -35%
Elektrický mlynček na soľ Peugeot Paris, čierny Peugeot
€ 100
€ 65

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Akcia -35%
Elektrický mlynček na korenie Peugeot Paris, prírodný Peugeot
€ 90
€ 58,50

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Elektrický mlynček na soľ Peugeot Paris, prírodný Peugeot
€ 90

Na objednávku, 3 - 6 týždňov