Předchozí produkt Villeroy & Boch Like Color Loop stone kávový tanierik, Ø 15,5 cm Následující produkt Hlboký tanier Rosenthal Nora Spring Vibes, Ø 24 cm

Informácie o produkte

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať život.

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne ich kompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri potom overia súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus

Elektrický mlynček Peugeot Elis, nerez

Elektrické mlynčeky majú elegantný simplicitný dizajn. Nerezová oceľ im dodáva moderný vzhľad a celkom iste budú nielen pomocníkom, ale aj decentnou ozdobou každého stola. Moderný mlecí mechanizmus je poháňaný 6 AAA batériami, aby nebolo nutné ich príliš často meniť. Pomocou systému uSelect si vyberiete zo voľbou z 6tich prednastavených možností, od jemného prášku po poriadné kusy korenia či soli.
Vďaka systému Elis Sense už nemusíte zapínať alebo vypínať elektrický mlynček vypínačom, pri súčasnom dotyku ľudskej ruky na tele a vrchnej časti mlynčeka sa spustí elektrický mechanizmus a namelie presne odmeranú dávku soli či korenia, súčasne sa na vrchnej časti mlynčeka rozsvieti kontrolka indikujúca, že mlynček je v chode, aj na spodnej časti mlynčeka sa rozsvieti LED svetlo.
Patentovaná technológia uSelectpre jednoduché nastavenie hrubosti mletia - voľbou zo 6tich prednastavených možností, od najhrubšieho po najjemnejšie mletie.

Mlynček na korenie: mlecí mechanizmus má špirálovitý tvar a je opatrený dvojitým radom zubov, ktorý zrnká čierneho korenia navádza a pridržiava na zaručené dokonalé namletie. Odporúčame používať sušené zrnká čierneho korenia s priemerom 6 mm a menej, a to korenie biele, čierne alebo zelené. Zmesi farebných korení by nemali obsahovať viac ako 15% červeného (ružového) korenia. Možno použiť i k mletiu sušeného koriandru
Mlynček na soľ: mlecí mechanizmus na soľ je konštruovaný tak, aby drvil hrubú suchú soľ - morskú aj kamennú. Ideálna s kryštálmi o priemere 4 mm a menej.
(Mlynček na korenie nemožno použiť na mletie soli, mlynček na soľ nemožno použiť na mletie čierneho korenia)

  • systém uSelect (nastavenie hrubosti mletia)
  • systém Elis Sense (pohodlné zapnutie mlecieho mechanizmu)
  • nerezová oceľ
  • 20 cm
  • 6 batérií AAA

Podobné produkty Elektrický mlynček Peugeot Elis, nerez

Články o produkte

Vianočné darčeky pre ženy

Vianočné darčeky pre ženy

Inšpirácia na darčeky pre všetky vaše lásky - princezné, kráľovné v kuchyni, sportovkyně aj rozprávkové babičky.