Předchozí produkt Nepriľnavá soté panvica Woll Eco Lite s odnímateľnou rukoväťou, 28 cm Následující produkt Nepriľnavá panvica Woll Eco Lite s odnímateľnou rukoväťou, 24 cm

Informácie o produkte

Mlynčeky Peugeot nie sú len tovar. Od roku 1810 sú symbolom tradície francúzskej vášne pre gastronómiu a umenie užívať život.

Telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú vyrábané výhradne vo vlastných prevádzkach Peugeot vo Francúzsku a ručne ich kompletizujú pracovníci, ktorí každému mlynčeku dávajú nedoceniteľný dotyk ľudskej ruky, ktorý mlynčeky Peugeot odlišuje od čínskych výrobkov, ktoré vznikajú doslova bez zásahu ľudského faktora. Kontrolóri potom overia súčinnosť jednotlivých súčastí mlynčeku a jeho bezchybné fungovanie. Vďaka tomu Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus.

Peugeot Mlynček Madras 21 cm

Mlynček na soľ a korenieMadras od francúzskeho výrobcu Peugeot elegantne kombinuje tradičné bukové drevo v bielej farbe / vo farbe moreného bukového dreva s brúsenou nerezovou oceľou. Vzniká tak štýlová kompozícia zvýrazňujúca farbu dreva, nerezová oceľ dodáva mlynčeku moderný vzhľad. Jednoduché, ale účelné línie pre ergonomický tvar.
Vďaka magneticky prichytenému vŕšku, je plnenie ešte jednoduchšie. Kapacita vnútornej časti je dostatočná, takže nemusíte soľ či korenie dopĺňať príliš často. Pri mletí otáčajte hornou časťou mlynčeka v smere hodinových ručičiek. Na mlecí mechanizmus, ktorý je vyrobený z nerezovej ocele 18/10, ošetrený patentovanou metódou pre vyššiu odolnosť proti korózii, opotrebovaniu a pre dlhotrvajúcu ostrosť, je poskytovaná celoživotná záruka.
Patentovaná technológia uSelect pre jednoduché nastavenie hrubosti mletia - voľbou zo 6tich prednastavených možností, od najhrubšieho po najjemnejšie mletie.

Mlynček na korenie: mlecí mechanizmus má špirálovitý tvar a je opatrený dvojitým radom zubov, ktorý zrnká čierneho korenia navádza a pridržiava na zaručené dokonalé namletie. Odporúčame používať sušené zrnká čierneho korenia s priemerom 6 mm a menej, a to korenie biele, čierne alebo zelené. Zmesi farebných korení by nemali obsahovať viac ako 15% červeného (ružového) korenia. Možno použiť i k mletiu sušeného koriandru.
Mlynček na soľ: mlecí mechanizmus na soľ je konštruovaný tak, aby drvil hrubú suchú soľ - morskú aj kamennú. Ideálna s kryštálmi o priemere 4 mm a menej.
(Mlynček na korenie nemožno použiť na mletie soli, mlynček na soľ nemožno použiť na mletie čierneho korenia)

  • uSelect - jednoduché nastavenie hrubosti mletia
  • morené bukové drevo / bielo lakované bukové drevo, nerez
  • 21 cm

Podobné produkty Peugeot Mlynček Madras 21 cm

Novinka
Odporúčame
Peugeot Darčekové balenie Bali Spice Palace, mlynček na korenie + soľnička Peugeot
€ 85,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Mlynček na soľ Peugeot Line, prírodný, 12 cm Peugeot
€ 36

SKLADOM viac ako 5 ks

Mlynček na korenie Peugeot Pocket, nerez, 10 cm Peugeot
€ 45,90

SKLADOM viac ako 5 ks