Doplnky - vázy

21. júla 2022
Doplnky - vázy
Rovnako ako kvetinu, ani vázu neurazíš. Stačí si len vybrať. Sklenenú alebo porcelánovú, snehovo bielu alebo nejakú netradičnú, klasický tvar či avantgardu?
Doplnky - vázy

Človeka pohľad na kvetinu hodí úplne do inej nálady,  a nemusí to byť len ohromná kytica stoviek ruží, stačí aj malý zväzok lúčnych kvetov. Pre toho, kto rmiluje kvetiny, je váza úžasný darček, stačí si len vybrať tú správnu, aby ladila s obľúbenými kvetinami. Pre skutočne náročných mame ešte pár kúskov z výročnej limitovanej kolekcie váz Rosenthal Sixty & Twelve. Rady a tipy, ako zaobchádzať s rezanými kvetinami v zime nájdete v našom článku na blogu Krehké Shnehulienky v ľadovom kráľovstve. Ďalšie tipy na vianočné darčeky pre ženu nájdete tu.

Limitovaná edice Sixty & Twelve představuje celkem 60 ikonických váz od světových designerů a výtvarníků, vytvořených v průběhu let 1961-2021 v uměleckém ateliéru Rosenthal studiu-line. Tato jedinečná kolekce byla nyní oceněna společností iF International Forum Design GmbH cenou iF Award 2021 v kategorii „Profesionální koncept“.

SÚVISIACE A ODPORÚČANÉ PRODUKTY