Rýchly úvod do aplikácie Zwilling Culinary World

21. júla 2022
Rýchly úvod do aplikácie Zwilling Culinary World
Rýchly úvod do kulinárneho sveta inteligentnej mobilnej aplikácie Zwilling Culinary World. Vákuujte a skladujte potraviny chytro s produktmi Zwilling Fresh & Save aj s pomocou vášho mobilného telefónu!
Rýchly úvod do aplikácie Zwilling Culinary World

Videonávod - Začínáme s Zwilling Culinary World


Aplikáciu Zwilling Culinary World môžete stiahnuť do svojich zariadení z Google Play (pre zariadenia s Androidom) aj z App Store (pre zariadenia s iOS).


Po stiahnutí mobilnej aplikácie Zwilling Culinary World do vášho mobilného telefónu či tabletu, je najprv potrebné pridať nové zariadenie, v tomto prípade Fresh & Save, aby ste mohli naplno využívať všetky možnosti inteligentné mobilnej aplikácie.
Že to nie je nič zložité, sa môžete presvedčiť na krátkom videonávode:


Videonávod - Pridanie uskladnených vákuovaných potravín


Pridanie uskladnených vákuovaných potravín do vašej aplikácie je tiež veľmi jednoduché a intuitívne. Okrem označenia / pomenovania uskladnených potravín, môžete pridať aj fotografiu, a to vyfotením priamo prostredníctvom aplikácie, alebo použitím už uloženej fotografie vo vašom zariadení.
Naskenovaním QR kódu z viečka dózy alebo QR kódu umiestneného na plastovom vákuovacom vrecku (odporúčame skenovať QR kód z vreciek pred ich naplnením) určíte v čom (dóza, vrecko) potraviny uskladňujete.
Potom už len vyberiete druh potraviny a či ju uskladňujete v chladničke či mrazničke. Výsledný dátum odporúčanej spotreby má informačný charakter, vychádza z testov vykonaných v Zwilling J.A. HENCKELS. Treba brať ohľad aj na stav potraviny v okamihu jej vákuovania aj potrebu dodržiavania hygienických štandardov počas celého procesu vákuovania.


SÚVISIACE A ODPORÚČANÉ PRODUKTY