Tradičné podávanie čaju

16. júna 2022
Tradičné podávanie čaju
Tradícia sa počas Vianoc nosí a vianočnému čaju TSAREVNA pristane.
Tradičné podávanie čaju

Sypaný čaj

Príprava sypaného čaju a jeho servírovanie môže byť symfóniou. Pomôže dodržať pár zvyklostí a výsledok bude dokonalý. Hodí sa vybrať tému stretnutia pri čaji. Našou témou je vianočný čas, napr. adventná nedeľa. Čas sa na chvíľu zastaviť, čas pokoja a mieru doplnený sladkým kúskom bábovky, ktorý zapijeme lahodnými dúškami úžasnej čajovej zmesi.

Kusmi Tea TSAREVNA

K tejto príležitosti sme vybrali čaj Kusmi Tea TSAREVNA, ktorý je vo svojom základe tvorený lístkami čierneho čaju v kombinácii s kôrou pomaranča, škoricou a ďalšími exotickými ingredienciami, ktoré tak často s vôňou adventu spájame. Prirodzeným účinkom tohto spojenia je schopnosť zohriať organizmus a naplniť ho pohodou. Ako lúhovacie médium používame sitko na čaj, do ktorého odmeriame porciu čaju a vkladáme priamo do kanvice. Lúhujeme patričný čas.

Prémiový porcelán - Villeroy & Boch

Výber porcelánu, v ktorom chceme servírovať, nie je len voľbou oka. Aj krásna dizajnová práca môže strádať funkčnosť. Preto volíme rokmi overené značky, napríklad prémiový porcelán Villeroy & Boch. 

Ladné zaoblenie čajové kanvice a jej náustky zachovávajú prirodzenú hydrauliku tekutiny a nalievanie sa tak stáva noblesným aktom bez jediného kvapnutia čaju navyše.

Pre nás čaj pripravil Tea Tender Jiří Boháč

Mohlo by vás tiež zaujímať

Mohlo by vás tiež zaujímať

SÚVISIACE A ODPORÚČANÉ PRODUKTY