Úžasný svet darčekov od Villeroy & Boch

27. júna 2022
Úžasný svet darčekov od Villeroy & Boch
Pri výbere darčeka myslíme zvyčajne najmä na to, aby sa obdarovanému páčil, aby neskončil na dne skrine a aby získal čestné miesto v živote toho, komu sme sa ho rozhodli dať. Kúsok od Villeroy & Boch je istota, pretože vám ponúka možnosť jednotlivé diely zbierať postupne a zložiť si tak kúsok po kúsku celú kolekciu. Blížia sa narodeniny niekoho blízkeho? Poďte sa inšpirovať a nabudúce už bude vymýšľanie darčekov hračka.
Úžasný svet darčekov od Villeroy & Boch

Malé darčeky

Drobnosť pre každú príležitosť


Od štýlových darčekov pre hostí, cez praktické dary, ktoré zahrejú pri srdci, až po symbolické poďakovanie kolegom, či susedom. Z našej širokej ponuky malých darčekov pre každú príležitosť si vyberiete.

Darček pre ňu

Darček, ktorý na tvári vykúzli úsmev milovanej ženy


Hľadáte špeciálny darček, ktorý poteší ženu, ktorú milujete? Vašej manželke, priateľke, sestre, kamarátke alebo mame svojím darčekom povedzte, ako veľmi vám na nej záleží. Každá žena je jedinečná a na to by ste mali brať ohľad pri výbere darčeka.

Darček pre neho

Prekvapte muža svojho života


Mať medzi blízkymi alebo priateľmi muža, ktorý miluje jedlo, je veľké šťastie. Podporte vo svojom manželovi, partnerovi, otcovi, bratovi alebo kamarátovi jeho vášeň fantastickým darčekom a keď budete mať šťastie, ihneď ho vyskúša.

Svadobné dary

Nech je ich najšťastnejší deň nezabudnuteľný


Svadba je prekrásny deň pre zamilované páry a je radosť i česť stať sa súčasťou jedného z najvýznamnejších okamihov v ich živote. Naša ponuka svadobných darov vám vnukne inšpiráciu pre tradičný, jednoduchý aj extravagantný darček novomanželom.

Darček k narodeninám

Nápadité prekvapenie pre ňu aj pre neho


Krásny a kreatívny darček k narodeninám s potešením dostávame, ale hlavne darujeme. Darčeky všetkých veľkostí a nápadov pre rôzne typy ľudí vyberte podľa vlastného vkusu a úsmev obdarovaného máte zaručený.

  • Dekoratívny darček: váza na kvetiny vo farbe Karibského mora
  • Praktický darček: džbán na vodu alebo na džús, skvelo padne do ruky a je odolný voči poškriabaniu
  • Darček pre dieťa: keď príde čas, bude sa isto hodiť hravý jedálenský set

Romantické darčeky

Pre výnimočnú osobu


Nemusíme si hovoriť, čo jeden pre druhého znamenáme. Hovoria za nás činy. Činy, ktoré šepkajú „záleží mi na tebe“, „vážim si ťa“ a „mám ťa rád“. Takýmto aktom lásky môže byť aj drobný darček, či už k výročiu alebo len tak.

Darčeky pre milovníkov jedla

Potešte svojho foodie kamaráta


Dobré jedlo upevňuje vzťahy, a tak sú darčeky spojené s jedlom perfektným zásahom, keď vyberáte niečo špeciálne. Inšpirujte sa nápadmi, ktoré potešia nadšeného amatéra aj kuchára profesionála. Pre milovníkov mäsa, vína a zeleniny pripravte perfektné kulinárske prekvapenie.


Nevybrali ste si? Pozrite si našu kompletnú ponuku od značky Villeroy & Boch. Veríme, že nájdete kúsok, ktorý si získa toho, na kom vám záleží.

SÚVISIACE A ODPORÚČANÉ PRODUKTY