Předchozí produkt Aróma difuzér Cereria Mollá Basil & Mandarin, 100 ml Následující produkt Rosenthal Brillance White Miska, 15 cm

Informácie o produkte

Podnos / tácka Rosenthal Thomas Loft, oválný, 27 cm

Servírujte cukrovinky, zákusky alebo jednohubky štýlovo na oválnej tácke z kolekcie Loft. Dlhší priemer elipsy je 27 cm.

Kolekcia Loft je dostupná v guľatých, hranatých a oválnych tvaroch. Rôzne veľkosti tanierov a misiek, ktoré zapadajú do celkovej koncepcie variabilnosti tejto kolekcie. Loft je tak minimalistická vzhľadom, ale veľmi univerzálna použitím. Moderný elegantný nádych kolekcii dodáva zdobenie jemným prúžkom. Celá série nemeckej značky Thomas Rosenthal je vyrobená z odolného porcelánu, vhodného aj pre reštauračné prevádzky.

  • Porcelán
  • Mikrovlnná rúra: Áno
  • Umývačka riadu: Áno

Či už ide o varenie, servírovanie alebo o osobité obdarovanie, produktové rady Thomas Rosenthal ponúkajú široké spektrum výrobkov, ktoré spĺňajú tento cieľ. Od tanierika na chlieb, cez polievkové taniere až po taniere na slávnostnú večeru alebo napríklad veľké šálky na večerné kakao, Thomas Rosenthal ponúka všetko pre skvele prestretý stôl.

Podobné produkty Rosenthal Thomas Loft Tácka oválna, 27 cm

Dezertný tanier Rosenthal Thomas Loft, 22 cm Rosenthal
€ 8,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Jedálenský tanier Rosenthal Thomas Loft, 28 cm Rosenthal
€ 15

SKLADOM viac ako 5 ks

Rosenthal Thomas Loft Miska okrúhla, 15 cm Rosenthal
€ 13

SKLADOM 4 ks

Rosenthal Thomas Loft hlboký tanier, 24 cm Rosenthal
€ 13

Dostupnosť január 2021