Informácie o produkte

Staub Hrniec v tvare srdca s pokrievkou - višňový

Hrniec Staub je nadčasový pomocník na dusenie, pečenie, polievky a jedlá z jedného hrnca. Varenie čohokoľvek v smaltovanom liatom hrnci Staub Cocotte je veľmi jednoduché. Hrniec vytvára spojenie medzi sporákom a vaším stolom, takže môžete servírovať priamo z neho. Vaše jedlo si zachová teplotu a na vašom stole bude vyzerať krásne. Vďaka špeciálnej úprave sa čokoľvek, čo v ňom varíte, stane lahodným a delikátnym.

Malé hroty pod pokrievkou zaručujú plynulú cirkuláciu, vytvárajúcu ideálne podmienky na pomalé varenie. Hrniec je perfektný na dusenie, opekanie, pečenie a vyprážanie. Poprední šéfkuchári milujú liatinový riad Staub pre jeho schopnosť držať teplo, zvyšovanie chuti a praktickú nerozbitnosť.

Hrniec v tvare srdca môže byť romantickým darčekom či manželke, či priateľke, či veľmi zaujímavým darčekom novomanželom. Ľahko zaoblený tvar nijako neovplyvňuje varenie v hrnci, zároveň ale ozvláštni vašu večeru či obed svojím nevšedným tvarom. Poteší teda i praktického romantika.

 

  • hroty pod pokrievkou pre "pozvoľna varené" jedlá
  • ľahké varenie, perfektný pre začínajúcich i profesionálnych kuchárov
  • nádoba zo smaltovanej liatiny - vysoko trvalá, odolná voči korózii so stálymi farbami, odolná voči odštiepeniu, s excelentnou tepelnou vodivosťou
  • špeciálne hladké keramické dno
  • vhodné na použitie na všetkých typoch varných zdrojov, vrátane indukcie a rúry
  • vhodné do umývačiek riadu
  • objem 1,75 l
  • hmotnosť 2,7 kg

Odporúčame dokúpiť

Súprava 4 bavlnených kuchynských utierok Potten & Pannen - Staněk Potten & Pannen - Staněk
€ 13,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Rösle cedidlo z nehrdzavejúcej ocele, Ø 24 cm Rösle
€ 54,90

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Zwilling Pro lyžica na varenie, 32 cm Zwilling
€ 29,50

SKLADOM 3 ks

Podobné produkty Staub Hrniec v tvare srdca s pokrievkou - višňový, 1,75 l

Články o produkte

Varte nadčasovo v liatinovom riade STAUB

Varte nadčasovo v liatinovom riade STAUB

Liatinové hrnce Staub majú unikátny systém samo podlievania vareného jedla vďaka špeciálnej pokrievke s hrotmi. Tak udrží šťavnatosť a chute pokrmov ako žiadny iný hrniec....

Kurča podľa Zdeňka Pohlreicha

Kurča podľa Zdeňka Pohlreicha

Obľúbené jedlo, servírované z jedného hrnca, ktorému chorizo (jemne pikantná španielska papriková) klobása dodá nečakane delikátnu chuť.