Předchozí produkt Villeroy & Boch La Divina poháre na vodu / Bordeaux, 0,65 l, 4 kusy Následující produkt Villeroy & Boch Amazonia Anmut tanier na pečivo, Ø 16 cm

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Artesano Original drevený podnos / vrchnák na misu na šalát, Ø 28 cm

Drevený podnos z krásneho akáciového dreva Artesano Original zaujme na prestretom stole na prvý pohľad. Možno ho použiť na efektívne servírovanie predkrmov, studených obložených tanierov a zároveň ako originálny vrchnák k mise na šalát Artesano Original. Vďaka rozdielnej kresbe dreva je každý kus originálom. Podnos bol vyrobený s priemerom 28 cm a hmotnosťou cca 668 g.

Kolekcia porcelánu Artesano Original od Villeroy & Boch

Prémiový porcelán Artesano Original vychádza z túžby po modernom životnom štýle v súlade s prírodou. Mieša funkčnosť a čistý autentický dizajn, ktorý na prvý pohľad evokuje skutočné remeselné majstrovstvo. Štýlový, očarujúci, napriek tomu bez zbytočnej okázalosti. Séria patrí medzi najobľúbenejší porcelán nemeckej značky Villeroy & Boch. Objavte spolu s nami svieži dizajn, ktorý kombinuje jedinečný porcelán s odolnými prírodnými materiálmi, ako je korok, bridlica a agátové drevo.

Urobte si radosť jedálenským servisom vo vašom štýle a skombinujte podľa svojho vkusu biely porcelán Artesano Original s farebnými kolekciami, ktoré z nej tvarovo vychádzajú. Kvetinový dekór nájdete pri porceláne Artesano Flower Art, pre rustikální vzhľad môžete mixovať s Artesano Provencal Lavendel a Artesano Provencal Verdure. Artesano má aj svoju vlastnú kolekciu pohárov, z ktorých nesmíieme zabudnúť na nadčasové borosilikátové sklo Hot&Cold Beverages, ktoré dodá vášmu prestretému stolu moderný ráz.

 

  • Sofistikovaná séria Artesano Original nemeckej porcelánky Villeroy & Boch
  • Nadčasový prémiový porcelán jednoduchých tvarov v čistobielom vyhotovení
  • Jemné a aj napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Porcelán je glazúrovaný pre atraktívny lesklý vzhľad
  • Neglazúrované časti sú vyleštené tak, aby nepoškriabali stôl či riad pri ukladaní na seba
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
  • Riad je možné používať aj v mikrovlnnej rúre
  • V kolekcii nájdete praktické doplnky z prírodných materiálov: korku a dreva
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece sú ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Prémiový porcelán, jeho výhody a výroba

Prémiový porcelán je určený na každodenné použitie, aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazúruje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekóru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu počas 75 minút. Dekór je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazúrované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri ukladaní tanierov na seba. 

Odporúčame dokúpiť

Villeroy & Boch Artesano Provencal Lavendel šalátová misa, Ø 28 cm Villeroy & Boch
€ 80,10

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Podobné produkty Villeroy & Boch Artesano Original drevený podnos / vrchnák na misu na šalát, Ø 28 cm

Villeroy & Boch Artesano Original etažér s miskami, 4 ks Villeroy & Boch
€ 244,60

SKLADOM 1 ks

Villeroy & Boch Artesano Original príbor na šalát, 2 ks Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM viac ako 5 ks

Villeroy & Boch Artesano Original misa na šalát, Ø 24 cm Villeroy & Boch
€ 48

Na objednávku, 3 - 6 týždňov