Předchozí produkt Villeroy & Boch Modern Grace servírovací tanier, hranatý, 31 x 31 cm Následující produkt Villeroy & Boch Audun Promenade tanier na pečivo, 16 cm

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Audun Ferme tanier na pečivo, 16 cm

Porcelánový tanier na pečivo z kolekcie Audun Ferme bol vyrobený s priemerom 16 cm z prémiového porcelánu. Používame ho pri slávnostných hostinách či raňajkách. Vďaka dekoru s historickými dedinskými motívmi, ozdobnou linkou a žltou farbou priťahuje pozornosť. Jeho použitím pozdvihnete vaše stolovanie o ďalší stupienok vyššie.

Kolekcia porcelánu Audun Ferme od Villeroy & Boch

Klasicky tvarovaný porcelán s odtlačkami nostalgie, aj tak by sa snáď dala popísať dekorovaná kolekcie Audun Ferme. Audun je novo poňatou verziou rovnomennej série porcelánu z roku 1830. Už jej názov napovedá, že vzdáva hold koreňom spoločnosti Villeroy & Boch. Tá bola totiž založená roku 1748 vo francúzskej dedinke Audun-le-Tiche pôvodne ako malá výrobňa keramiky, až neskôr sa rozrástla v spoločnosť medzinárodnej veľkosti. Práve historické výjavy z dedinského života sú vyobrazené na niektorých kúskoch porcelánu. Okrem zaujímavého čierneho dekoru sú pre Audun typické motívy s krajinami, ktoré sú bohaté na detaily. Výrazná žltá farba im však dodáva nádych modernity. Hodí sa teda ako do modernej domácnosti, tak na dedinský drevený stôl.

 

  • Country série porcelánu Audun Ferme nemeckej porcelán Villeroy & Boch
  • Premium porcelán s výjavmi z vidieckeho života a dotykom žltej farby Jemné a napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Hrejivý farebný dekor glazovaný pre atraktívny lesklý vzhľad
  • Neglazované časti vyleštené tak, aby predišlo poškriabaniu stola či riadu pri stohovaní
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
  • Riad je možné používať aj v mikrovlnnej rúre
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

 

Premium porcelán, jeho výhody a výroba

Premium porcelán je určený pre každodenné použitie, tak aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu po dobu 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov.

Podobné produkty Villeroy & Boch Audun Ferme tanier na pečivo, 16 cm

Villeroy & Boch Audun Ferme raňajková šálka s tanierikom Villeroy & Boch
od € 23,40

Dostupnosť január 2022

Villeroy & Boch Audun Ferme šálka na espresso s tanierikom Villeroy & Boch
od € 17,10

Dostupnosť január 2022

Villeroy & Boch Audun Ferme hrnček, 0,3 l Villeroy & Boch
€ 24,50

Dostupnosť január 2022

Villeroy & Boch Audun Ferme šálka na polievku s tanierikom Villeroy & Boch
od € 46

Dostupnosť január 2022