Předchozí produkt Villeroy & Boch Spring Awakening stojanček na vajíčka Následující produkt Villeroy & Boch Toy´s Delight miska, výročná edícia, 0,51 l

Informácie o produkte

Villeroy & Boch Hungry as a Bear detský hlboký tanier, 18,5 cm

Porcelánový hlboký tanier na polievku z kolekcie Hungry as a Bear nemeckej značky Villeroy & Boch vykúzli na tvári vášho dieťaťa krásny úsmev a premení bežný obed na malé dobrodružstvo. Svojimi rozmermi a tvarom je prispôsobený detskej psychomotorike.
Hravá kolekcia 
detského riadu pre tých najmenších zobrazuje medvedíka, ktorý si užíva slnko, piesok a prežíva letné dobrodružstvo. Chlapci a dievčatá predškolského veku budú túto jedálenskú kolekciu milovať, práve preto, že je hravá a farebná

 

  • Riad vyrobený z porcelánu Prémium
  • S detským motívom medvedíka
  • Možno používať na ohrev v mikrovlnnej rúre
  • Ľahko sa čistí, možno umývať v umývačke riadu
  • rozmery: Ø 18,5 cm

Na detskú kolekciu porcelánu Villeroy & Boch sa vzťahuje záruka na rozbitie až 2 roky, pokiaľ si tento tovar kúpite na e-shopu pottenpannen.sk alebo na našich predajniach Potten & Pannen – Staněk.

Prémium porcelán, jeho výhody a výroba

Prémium porcelán je určený na každodenné používanie, tak aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 °C, potom sa približne v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 °C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazúruje a opäť vypaľuje, aby mal atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu, a to 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke riadu. Neglazúrované časti porcelánu se leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri vrstvení tanierov na seba.

Podobné produkty Villeroy & Boch Hungry as a Bear detský hlboký tanier, 18,5 cm

Villeroy & Boch Hungry as a Bear súprava detského porcelánu, 3 ks Villeroy & Boch
€ 53,30

SKLADOM viac ako 5 ks

Villeroy & Boch Hungry as a Bear detský príbor, 4 ks Villeroy & Boch
€ 32

Dostupnosť január 2022

Villeroy & Boch Hungry as a Bear detský jedálenský tanier, 21,5 cm Villeroy & Boch
€ 19,10

Dostupnosť január 2022