Předchozí produkt Darčekové balenie Peugeot Graphite Emotion, Paris duo u´Select, 18 cm + Tan Hoi korenie Následující produkt Villeroy & Boch Colourful Spring dóza, Ø 16 cm

Informácie o produkte

Villeroy & Boch NewWave servírovací tanier, 49 x 30 cm

Dizajnový servírovací tanier či podnos z kolekcie NewWave sa na prestretom stole určite nestratí. Vyrobený bol z prémiového porcelánu s rozmermi 49 x 30 cm a hmotnosťou cca 2 kg. Použiť ho môžete na efektívne servírovanie slaných či sladkých jedál, podľa vašej fantázie. Vďaka svojim neobvyklým tvarom vykúzli na vašom prestretom stole nevšednú atmosféru. Vhodný je skôr do moderného interiéru.

Kolekcia porcelánu NewWave od Villeroy & Boch

Nadčasová kolekcia NewWave je jednou z umeleckých sérií Metropolitan značky Villeroy & Boch. Ide o jedinečný čisto biely porcelán predstavujúci moderný dizajn vo svojej najrýdzejšej podobe. Súdobý, funkčný a odolný, navyše určený na slávnostné chvíle ale aj na každodenné používanie vďaka jeho vysokej kvalite a dokonalej ergonómií. Charakterizujú ju zvlnené geometrické tvary, ktoré pripomínajú pohyb morských vĺn. Porcelánový servis NewWave je jednou z najobsiahlejších sérií porcelánky. Aby váš prestretý stôl bol skutočne štýlový, odporúčame ho kombinovať s príbormi NewWave, ktoré boli vyrobené z leštenej nerezovej ocele v krásnej súhre tvarov. NewWave si jednoducho zamilujete na prvý pohľad. 

 

  • Prémium porcelán s jedinečnou belosťou a inovatívnymi formami
  • Jemné, a napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Glazované kvôli atraktivnému vzhľadu
  • Neglazované časti vyleštené tak, aby nepoškriabali stôl či riad pri stohovaní
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
  • Riad je možné používať aj v mikrovlnnej rúre
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajine pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

 

Prémium porcelán je určený na každodenné použitie, tak aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 °C, následne sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu ochladí na 650 °C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje kvôli atraktívnemu vzhľadu. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovaniu po dobu 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke. Neglazované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov. 

Podobné produkty Villeroy & Boch NewWave servírovací tanier, 49 x 30 cm

Akcia -20%
Villeroy & Boch NewWave sada tanierov, 8 ks Villeroy & Boch
€ 255,40
€ 204,30

SKLADOM viac ako 5 ks

Akcia -23%
Villeroy & Boch NewWave sada tanierov s misou, 6 ks Villeroy & Boch
€ 250
€ 191,50

SKLADOM 4 ks

Villeroy & Boch NewWave poháre na latté, 0,5 l Villeroy & Boch
€ 21,30

SKLADOM 3 ks

Villeroy & Boch NewWave hrnček Praha, 0,3 l Villeroy & Boch
€ 23

SKLADOM 2 ks