Předchozí produkt Villeroy & Boch NewWave Stone kávová podšálka 18x15 cm Následující produkt Villeroy & Boch Caffè Club Uni Oak Šálka ​​na bielu kávu s tanierikom

Informácie o produkte

Old Luxembourg šálka na espresso s tanierikom

Šálka na espresso s tanierikomOld Luxembourg možné použiť pre podávanie všetkých "malých kávových špecialít" až do objemu 0,1 litra. Espresso podšálka v rovnakom dizajne je potom vyrobená s priemerom 12 centimetrov. Pre ešte lepší zážitok z lahodného espressa odporúčame porcelánovú šálku predhriať.

Obsiahla kolekcia porcelánového riadu Old Luxembourg je nestarnúcou klasikou z dielne preslávenej nemeckej značky Villeroy & Boch. Na trh bola uvedená už v roku 1768. Pre svoju eleganciu, jemnosť tmavo modrého rokokového motívu, vysokú kvalitu použitých materiálov a samotného dielenského spracovania je obľúbenou aj v dnešných dňoch.

 

  • Premium porcelán s jedinečnou belosťou
  • Jemné a napriek tomu výnimočne odolné telo riadu nepodlieha praskaniu
  • Glazované pre atraktívny lesklý vzhľad
  • Dekorovanie za pomoci priamej tlače alebo ručnej práce
  • Neglazované časti vyleštené tak, aby predišlo poškriabaniu stola či riadu pri stohovaní
  • Kvalitná glazúra umožňuje každodenné umývanie v umývačke riadu
  • Riad je možné používať aj v mikrovlnnej rúre
  • Pečiatka na spodnej strane informuje o značke a krajinu pôvodu
  • Používané energeticky úsporné plynové vypaľovacie pece ohľaduplnejšie k životnému prostrediu

 

Nemôžete sa rozhodnúť, ktorý z dekorov Old Luxembourg sa vám páči viac? Namixujte si svoj servis z oboch sérií naraz! Overenú klasiku série Old Luxembourg harmonicky doplňte nežnými a modernými kúskami kolekcie Old Luxembourg Brindille . Všetky generácie sa u vás budú cítiť dobre vďaka hrejivej atmosfére pri prestretom stole.

 

Premium porcelán je určený pre každodenné použitie, tak aby robil svojmu majiteľovi radosť. Je vhodný do mikrovlnnej rúry a vďaka diamantovo tvrdej glazúre tiež na umývanie v umývačke riadu. Vypaľuje sa 6 až 8 hodín pri vysokej teplote 1230 ° C, potom sa zhruba v polovici vypaľovacieho procesu schladí na 650 ° C. Tým získava silnú štruktúru a odolnosť, nepraská a je odolnejší oproti klasickému porcelánu. Po vypálení sa výrobok glazuje a opäť vypaľuje pre atraktívny lesklý vzhľad. Po nastriekaní či ručnej aplikácii dekoru dochádza ešte k tretiemu vypaľovanie po dobu 75 minút. Dekor je tak stálofarebný a netrpí používaním v umývačke. Neglazované časti porcelánu sa leštia diamantovým pásom. Nemôžu teda poškriabať stôl či glazúru pri stohovaní tanierov.

Podobné produkty Villeroy & Boch Old Luxembourg šálka na espresso s tanierikom

Akcia -20%
Villeroy & Boch Old Luxembourg šálka na kávu s tanierikom Villeroy & Boch
€ 9,60
€ 7,70

skladom

Akcia -20%
Villeroy & Boch Old Luxembourg jedálenský tanier, Ø 26 cm Villeroy & Boch
€ 21,30
€ 17,10

skladom

Akcia -20%
Villeroy & Boch Old Luxembourg raňajková šálka s tanierikom Villeroy & Boch
€ 9,60

skladom

Akcia -20%
Villeroy & Boch Old Luxembourg dezertný tanier, Ø 21 cm Villeroy & Boch
€ 19,10
€ 15,30

skladom