Informácie pre kategóriu Ballarini

Taliansky riad Ballarini nie je len dizajnovým skvostom do vašej kuchyne, ale vďaka spojeniu talianskej lásky k dobrému jedlu a nemeckej precíznosti je navyše vysoko kvalitný (značka Ballarini je súčasťou skupiny Zwilling Group). Nepriľnavé panvice z kolekcie AlbaFerraraCortina sú hliníkové, pričom sa hliníkový plát pod vysokým tlakom formuje do požadovaného tvaru. Kvalitné nepriľnavé panvice Alba sú ideálnym spoločníkom pri smažení vajec, restovanie zeleniny, placiek alebo palaciniek. 

Indukcia

Dvojité dno panvice má tiež svoj účel. Oceľová a hliníková vrstva s priehlbinami zaručuje nielen rýchlejšiu absorpciu tepla, ale vďaka nej sú tieto panvice vhodné aj na indukciu. 

Nepriľnavý povrch 

Nepriľnavý, veľmi odolný povrch Granitium Extreme sa skladá z 5 vrstiev, ktoré sú posilnené keramickými časticami, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám pri varení bez tekutín (grilovanie až 250 ° C). Granitium Extreme neobsahuje PFOA a navyše je odolný voči kovovému riadu. 

Rukoväť-thermopoint

Ergonomicky tvarovaná rukoväť je tepelne izolovaná, takže pri jej uchopení je nielen do ruky príjemná ale aj bezpečná. Naviac je tiež vybavená patentovaným Termopointom, ktorý vás svojím sfarbením upozorňuje na správne rozohriatu panvicu 

Ballarini

Prečo práve Ballarini?

  • odporúčame ručné umývanie
  • odolný nepriľnavý povrch
  • neobsahuje PFOA, ťažké kovy ani nikel
  • vysoká odolnosť nepriľnavého povrchu - môžete používať aj kovové obracačky
  • záruka na výrobné vady 5 rokov
  • thermopoint