GreenPan   (4)

Informácie pre kategóriu GreenPan

Mladá, pôvodne belgická, spoločnost Greenpan celkom zmenila trh s kuchynským riadom vynálezom nového typu nepriľnavého povrchu, ktorý dostal názov Thermolon. Jeho základom je prírodná keramická báza s vynikajúcimi antiadhéznymi vlastnosťami, úplne bez škodlivých látok typu polytetrafluóretylénu (PTFE). Minerálny materiál, používaný pri jeho vytváraní, je veľmi podobný tomu, z ktorého sa vyrába sklo alebo keramika.

Odolává vyšším teplotám (prakticky až do 450 °C), neuvolňují se z něj žádné toxické výpary a nedochází k jeho mechanickému poškození, jako je vznik puchýřů nebo odlupování. Díky vynikajícím antiadhezním vlastnostem povrchu Thermolon můžete při vaření využít jen minimální množství tuku, takže se vaše pokrmy stanou zdravějšími a kaloricky úspornějšími. 

Další výhodou Thermolonu je až o 60 % nižší energetická náročnost při nanášení a výroba celkově výrazně šetrnější k životnímu prostředí.

Spoločnosť Greenpan ponúka vlastnú produkciu cenovo dostupného kuchynského riadu s nepriľnavým povrchom Thermolon.

Pánvica na smaženie GreenPan Smart černáIndukčná keramická panvica na vyprážanie GreenPan Smart, čierna

Riad Greenpan

Výrobky Greenpan sú odlievané z hliníka. Ten je totiž nielen jedným z najlepších vodičov tepla, ale disponuje aj schopnosťou do seba tepelnú energiu vstrebať a po určitú dobu ju ďalej rozvádzať. Na varenie tak môžete využiť aj nižšie energetické stupne sporákov a usporiť tak značné množstvo elektriny či plynu. Vybrané produktové rady GreenPan môžete použiť aj na indukčnom sporáku.

Prečo zvoliť Greenpan?

  • revolučný nepriľnavý povrch Thermolon
  • výroba bez PTFE na keramickej báze
  • kvalitné produkty za dostupné ceny
  • odolné hrnce a panvice odlievanie z hliníka
  • energeticky úsporné varenie
  • komfortné varenie bez prichytávania surovín
  • možnosť využitia len minimálneho množstva tuku
  • výroba šetrná k životnému prostrediu

Nerezová panvica GreeaPan PremiereNepriľnavá nerezová panvica GreeaPan Premiere