Informácie pre kategóriu KitchenAid

KitchenAid, to dnes už zďaleka nemusí byť len tradičný robot KitchenAid Artisan. Rovnako dobre vám budú slúžiť mixéry,  food processory, hriankovače, kávovary - proste všetko, bez čoho sa moderná kuchyňa len ťažko zaobíde. K tomu pridajte ešte najmodernejší kuchynský riad a tiež "veľkú bielu" techniku, ktorú spoločnosť Potten a Pannen - Staněk ako jediná v strednej Európe ponúka.

História KitchenAid sa píše od roku 1919 a jej vlajkovou loďou je - kuchynský robot Artisan, ktorý odvtedy vďaka nadčasovému dizajnu príliš nezmenil svoj vzhľad. Mohutné kovové telo a dokonale spracovaná mechanika zaručujú stabilitu aj pri tých najvyšších otáčkach a samozrejme aj dlhodobú životnosť. Takmer sto rokov skúseností skrátka len tak niečím nenahradíte. A viete, že vďaka bohatej ponuke príslušenstva zvládne skoro všetko? Nielen tradičné mixovanie alebo miesenie cesta, ale aj mletie mäsa, spracovanie zeleniny, prípravu cestovín vrátane tých, ktoré treba plniť, výrobu domácich klobások, zmrzlinu - proste na čo si len spomeniete.V roku 1936 Herbert Johnson vyvinul spoluprácu s návrhárom Egmontem Arensem, ktorý premenil pôvodný produkt na taký nadčasový dizajn, ktorý držal dodnes. Takmer 80 rokov zostáva takmer nezmenený, a to ako vo svojom vzhľade aj pri výstavbe vnútornej štruktúry. 

Kam siahnuť ďalej? S prípravou pokrmov vám pomôžu food procesory alebo stolný ručný i tyčový mixér so širokou paletou doplnkov a množstvom sofistikovaných funkcií. Vaše raňajky určite obohatí topinkovač, toustovač alebo prístroje na prípravu tradičných waflí. A keď k nim pridáte chytré rýchlovarné kanvice či kávovary, nebude vám už pri rannom posedení k dokonalosti nič chýbať.

KitchenAid ponúka do kuchyne úplne všetko

Americká spoločnosť KitchenAid však už dávno nevyrába len elektrospotrebiče. Vyskúšajte napríklad špičkový kuchynský riad. Na výber máte veľké množstvo a buďte si istí, že vždy dostanete to najlepšie. Pri jeho výrobe KitchenAid využíva najmodernejšie technológie a spolupracuje dokonca s renomovanou belgickou spoločnosťou Demeyere, ktorá vo svojom odbore znamená to isté čo Porsche medzi automobilmi.

KitchenAid Concept Store

Chcete si svoj výrobok KitchenAid prezrieť priamo v akcii? Navštívte niektorú zo značkových predajní Potten a Pannen – Staněk alebo priamo showroom v našom KitchheAid Concept Store. Všade sa vám bude venovať náš odborne preškolený personál a dozaista vám poradí s výberom toho, čo práve pre vás bude ideálne.

Čo získate s KitchenAid? 

  • vyše sto rokov skúseností s výrobou kuchynských spotrebičov
  • masívne kovové telo a poctivá mechanika
  • široká ponuka domácich elektrospotrebičov, riadu a pomôcok najvyššej kvality
  • showroom v centre Prahy