Informácie pre kategóriu Mauviel

Dôkladné remeselné spracovanie, detailná znalosť materiálov a jeho vlastností, porozumenie potrebám kuchárov, to všetko v značke Mauviel 1830 oceňujú aj také gastronomické kapacity, akou je "trojhviezdičkový" michellinský šéfkuchár Yannick Allena. Prečo by ste si ich nemohli dopriať aj vy?

Pestrá paleta materiálov

Domov riadu Mauviel 1830, normandské mesto Villedieu-les-Poeles sa pýši viac než osemdesiat ročnou históriou spracovania medi. Meď je najlepším vodičom tepla, a preto je riad z toho materiálu všeobecne považovaný za najlepší aj najluxusnejší. Presvedčte sa o tom s klasickým radom Mauviel M'150. Nielenže dokonale poslúži, ale súčasne sa stane šperkom vašej kuchyne. Dávate prednosť stále populárnejšiemu nerezu? Je tu pre vás línia M'Cook zo špeciálneho päťvrstvového materiálu, kombinujúceho dokonalé úžitkové vlastnosti nerezovej ocele 18/10 s termoakumulačnou kvalitou čistého alumínia. Alebo ste fanúšikovia rýchleho a pohodlného varenia? Je tu pre vás M'Stone s najkvalitnejším nepriľnavým povrchom.

Skutočnou perlou a synonymom skĺbenia dokonalého dizajnu, precízneho spracovania a perfektnej funkčnosti je nová kolekcia Y.A. by Mauviel 1830, na ktorej vývoji sa podieľal už spomínaný michellinský šéfkuchár Yannick Allena. K dispozícii je vo vybraných predajných sietiach Potten & Pannen – Staněk a na e-shopu www.pottenpannen.sk.

A ešte Tovolo

Pod značku Mauviel 1830 patria aj dokonalé silikónové stierky Tovolo. Ale pozor - raz ich vyskúšate a už ich z ruky nepustíte. Nahradí nielen vašu súčasnú stierku, ale aj všetky varešky vo vašej kuchyni. Sú primerane ohybné a pritom pevné, žiaruvzdorné a dobre sa udržujú. Sú všetko, len nie fádne - vyberte si z nekonečne širokej palety farieb tú, ktorá vám sadne najlepšie.

Čo dostanete s výrobkami Mauviel 1830?

  • viac ako 150 rokov a sedem generácií skúseností
  • precízne ručné spracovanie
  • vynikajúce úžitkové vlastnosti a dokonale funkčný dizajn
  • široká škála produktových radov uspokojí ,,hobby" kuchára i profesionálov