Nordic Flame   (17)

Informácie pre kategóriu Nordic Flame

Nordic Flame

Nordic Flame je súčasťou skupiny Tradingbox AB, malej a dynamickej švédskej spoločnosti so sídlom v Štokholme.

Spoločnosť sa zameriava na dizajn a výrobu exkluzívnych škandinávskych produktov v oblasti kuchynských a bytových doplnkov, textilu a ako aj názov napovedá, rovnako aj na výrobky z oblasti protipožiarnej ochrany, určené pre domácnosti. Najväčšie renomé si spoločnosť vybudovala na domácom trhu v Nórsku, úspech so svojimi výrobkami, ktoré nesú nezameniteľný severský dizajn, oslavuje ale aj v Nemecku a v strednej Európe.

Nordic Flame patrí k najnovším značkám celej skupiny av posledných rokoch zaznamenala priam raketový nástup. Sústredí sa predovšetkým na výrobky protipožiarnej ochrany určené pre domácnosti, ktorým prepožičiava strohý, ale luxusný severský dizajn. Z výrobkov, ktoré sa snažíme bežne skryť, sa stávajú dizajnoví spoločníci, ktorí sú nielen vždy po ruke a pripravení pomáhať, ale aj "eyecatchery", ktoré nie sú len na ozdobu.

Dôraz je kladený nielen na dokonalú funkčnosť a dizajn produktov, pozornosť je venovaná aj obalom a dostupným doplnkom, takže sa z hasiacich prístrojov a protipožiarnych diek stávajú aj vítané darčeky, a to nielen na oslavu kolaudácie nového domu. Produkty značky Nordic Flame oscilujú medzi umeleckým dielom a praktickým protipožiarnym doplnkom. Krása v bezpečnosti.

Hasicí přístroj Nordic Flame