OXO   (62)

Informácie pre kategóriu OXO

OXO – Better Guarantee

Spoločnosť OXO vznikla pred viac než 30 rokmi ako malá rodinná firma v USA. Cieľom bolo vylepšiť bežných domácich pomocníkov tak, aby ich používanie bolo príjemnejšie, jednoduchšie, efektívnejšie… skrátka lepšie.

Skvelo padnú do ruky – tam to začalo

Príbeh značky OXO sa začal, keď Sam Farber vylepšil pre svoju milovanú manželku Betsey škrabku na zeleninu. Kvôli začínajúcej artritíde bolo pre ňu používanie tradičnej škrabky nepríjemné.

Keď identifikujete problém, vždy sa nájde riešenie 

Nejde však o samoúčelné vylepšenia. Dizajnéri v OXO starostlivo skúmajú tradičných pomocníkov, kto a ako ich používa. Sústredia sa na každý jeden detail a ich vzájomné prepojenie. Zásadná je i spätná väzba od zákazníkov. I tá sa premieta do finálnej podoby výrobkov OXO. Výsledok musí byť dokonalý.

„Stáva sa, že vylepšíme niečo, čo si nikto doteraz nevšimol.“ Až po tom, ako prvýkrát vezmete do ruky pomocníkov od OXO, uvedomíte si, ako veľmi sú všetky detaily dokonale premyslené a sú „jednoducho lepšie“. Často vám i napadne: „Ako to, že s tým nikto neprišiel skôr?“

Čokoľvek robíte, OXO vám pomôže robiť to lepšie 

OXO výrobky vám uľahčí každodenné činnosti, a to doslova v každej miestnosti vášho domova. Od pomocníkov na varenie a pečenie, prípravu nápojov, až po upratovanie a organizáciu nielen v kuchyni. V OXO navrhujú nástroje, ktoré vám dokonale padnú nielen do ruky, ale i do vášho života. Všetko je dokonale funkčné, vyrobené pre maximálnu odolnosť aj pri každodennom používaní v domácnosti. Preto OXO garantuje doživotnú záruku svojich výrobkov.