Informácie pre kategóriu Polar

Spoločnosť Potten & Pannen - Staněk sa otvára zdravému, životnému štýlu, outdooru aj wellnessu, a preto v roku 2014 využila nebývalé výzvy. Stala sa výhradným distribútorom športtestrov fínskej značky Polar pre Česko aj Slovensko. Úspešná obchodná firma sa spojila s lídrom špeciálneho trhu a ponúka vám široké portfólio produktov pre fitness i profesionálny šport.

Mercedes medzi Športtestermi

Polar medzi športtetstermi a prístrojmi na meranie tepu bezkonkurenčne kraľuje. Veď je zároveň zakladateľom odboru. Na zápästí ho nosia vrcholoví športovci - u nás napríklad olympijská víťazka Barbora Špotáková, futbalisti aj hokejisti pražskej Sparty alebo päťnásobný majster ČR v triatlone Bohumil Zadák. Vidíte ho na riadidlách pelotónu Tour de France, alebo medzi miliónmi kondičných nadšencov na celom svete. Polar vám pomôže sledovať pochody vo vašom vlastnom tele, či už vás zaujímajú len spálené kalórie či počet krokov za deň alebo ste ,,hobby" športovci či profesionáli a sledujete ukazovateľov oveľa viac. V každom odbore ľudskej činnosti je niekto najlepší. Polar zamestnáva na celom svete 1200 ľudí, má 26 dcérskych spoločností a spravuje distribučnú sieť s viac ako 35-tisíc maloobchodných predajní vo viac ako 80 krajinách planéty.

Málokde je však technologický náskok taký vysoký, ako je tomu v značke Polar v oblasti merania tepu. Fínska značka sa drží na čele trhu nabitého konkurenciou najmä vďaka širokému tímu profesionálov, odvádzajúcich svoju prácu s rovnakým nadšením a poctivosťou ako na začiatku. Odborné poznatky z oblasti športu, fyziológie, medicíny a elektroniky spája s elegantným dizajnom a svojim zákazníkom ponúka naozaj špičkové produkty. Kľúčová je aj perfektná elektronická podpora a špičkový servis.

Od sedenia v kancelárii po triatlon

Chcete mať prehľad o rovnováhe prijatej a vydanej energie? Je tu Polar LOOP, dizajnový fitness náramok. Sedíte príliš dlho? Polar LOOP vás zdvihne a rozhýbe. Vie však oveľa viac - sleduje vašu aktivitu či snívate či bdiete a vie dať aj múdre odporúčania. Spojte ho s hrudným pásom a rozšírte jeho možnosti. Mimochodom - Polar vás nebude nútiť za každú cenu kupovať náramkové športtestry - jeho pohodlný hrudný snímač ľahko spojíte so svojim smartphonom a naplno využijete svoju fitness aplikáciu alebo dokonca s chytrým zariadením vo vašom fitnescentre. Vyvinul aj svoju vlastnú mobilnú aplikáciu Flow.

Ste predsa len trochu aktívnejší? Siahnite po jednoduchých modeloch série "A" a zlaďte svoju náladu aj štýl s naživo farebnými, ľahko vymeniteľnými zápästnými remienkami. Odolný silikónový zápästný remienok vodeodolného modelu A300 je ľahký a príjemne sa nosí. Kombinujte skvelé funkcie s mimoriadnym dizajnom. Ste vášnivými cyklistami? Vyberte si zo širokej ponuky cyklopočítačov na ruku i na riadidlá. Fungujú ako dokonalé športtestry a súčasne zmerajú všetko, čo očakávate od cyklistického počítača - rýchlosť, vzdialenosť, ale aj kadenciu šliapania.

Môžeme odporučiť? Pre vrcholových športovcov je tu nabitý model V800 na súši aj do vody. Alebo vyskúšajte jeden z posledných modelov M400. Za rozumnú cenu uspokojí aj tých najnáročnejších. Dokáže sledovať fyzickú aktivitu dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni. Spočíta kroky aj spálené kalórie, pomôže naplánovať a vyhodnocovať tréning, zmeria rýchlosť, vzdialenosť aj nadmorskú výšku a vďaka funkcii "späť na štart" vám nedovolí zablúdiť v neznámom teréne.