Wesco   (2)

Informácie pre kategóriu Wesco

Nie je kôš ako kôš

Pred takmer pol storočím vznikla v meste Sauerlande na východe Nemecka rodinná firma Westermann - produkty pre domácnosť a odvtedy svoj sortiment neustále rozširuje s príznačným dôrazom na kvalitu aj dizajn, doplnený dokonalou high-tech funkčnosťou.

Moderné postupy a prémiové materiály zaručujú kvalitu a dlhú životnosť výrobkov z mesta Sauerlande. Špičková prášková farba, pozinkovaný plech aj nerezová oceľ, to všetko zaručuje dlhodobú spokojnosť zákazníkov.

Wesco jednoducho predstavuje prepojenie tradície, skúseností a remeselného umu, kombinovaných s využitím najnovších technológií. Každý výrobok prechádza dôkladným testovaním od návrhu, cez prototyp až po prvú sériu, aby sa do vašich domácností dostalo len to najlepšie.

Príbeh prémiového produktu, ktorý každý z nás denne používa tak často, až ho prestávame vnímať, je tak trochu rozprávkový. Všimneme si ho, len keď sa zaplní, alebo pokazí. Takže košov Wesco si vlastne takmer nevšimneme. 

Napriek tomu cih spoločnosť Wesco dokázala povýšiť na skutočne dizajnovú záležitosť. Prvé kúsky vyrobila v dvadsiatych rokoch minulého storočia a čoskoro po vojne cih opatrila nášľapným mechanizmom.

Wesko držiak na toaletný papier/obrúsky, wc kefa, odpadkový kôš Single Master, červenáWesko držiak na toaletný papier/obrúsky, wc kefa, odpadkový kôš Single Master, červená

Nemecký Američan Push Boy

Jedným z ikonických výrobkov Wesco je Pushboy - naozaj veľký odpadkový kôš. Svoje korene má v Spojených štátoch, krajine neobmedzených možností, ale bohužiaľ aj takmer neobmedzených objemov odpadkov. 

Prvé päťdesiatlitrové koše sa objavili na začiatku dvadsiatych rokov, a boli pôvodne určené pre pohostinstvá. Čoskoro si však našli miesto aj v amerických domácnostiach.Cesta od bežného spotrebného výrobku k dizajnovému doplnku však mala byť ešte dlhá.

Mladý nemecký študent Egbert Neuhaus sa okolo roku 1970 zúčastnil výmenného programu v USA. Počas pobytu v Texase ho upútala jedna z typických amerických "popolníc" a pokiaľ nevznikla priamo láska, tak profesionálny vzťah na prvý pohľad celkom určite. 

Od tej doby ovplyvňuje "Amerika" vďaka úzkym podnikovým vzťahom konštrukciu produktov Wesco podnes. Všimnite si to napríklad na výraznom vzhľade "Boys & Masters" série. Veľký objem, bezchybná funkcia, ale aj hravé farby z nich robia niečo skutočne jedinečné. "Pushboy & Co." sú dnes k dispozícii vo viac ako tridsiatich verziách. Proste Wesco v americkom štýle. V tomto spojení sa snúbi prístup Nového sveta s nemeckou precíznosťou.

Wesco žltý odpadkový kôš Baseboy Mat, žltý chlebník Single BreadboyWesco odpadkový kôš Baseboy Mat, chlebník Single Breadboy, žltá

Široká paleta sortimentu

Wesco však nie sú len odpadkové koše. Pozrite sa napríklad na chlebníky a dózy pre uchovanie potravín. Presnosť spracovania, tie najlepšie materiály a výrobné postupy aj čistá vizáž ich prepájajú so základnými firemnými hodnotami. 

Chlebníky uchovajú vaše pečivo svieže až päť dní, vďaka dózam budete mať všetky potrebné ingrediencie stále po ruke. 

A nielen prísady - vyberte si medzi nádobami na cukroviny, predmetmi na stolovanie alebo napríklad kuchynskými váhami. To všetko urobí vašu kuchynskú linku aj jedáleň krásnu a dokonale fungujúcu.

Prečo kúpiť Wesco?

  • prvotriedna nemecká kvalita
  • dokonalé spracovanie
  • prémiové materiály
  • efektný čistý dizajn

Portfólio produktov:

  •     odpadkové koše
  •     kanvica
  •     chlebníky
  •     váhy
  •     dózy

Wesco clebník Single Grandy žltý, ružový, retro kuchynská váha krémová, ružováWesco clebník Single Grandy žltý, ružový, retro kuchynská váha krémová, ružová