Zwilling Beauty   (91)

Informácie pre kategóriu Zwilling Beauty

Manikúry Zwilling Beauty

Prečo patria upravené ruky a nechty neodmysliteľne k celkovo upravenému vzhľadu? Pretože aj ruky používame k vyjadrovaniu; vynechanie slova automaticky nahrádzame gestom rúk. Sú jedným z hlavných nástrojov komunikácie sú čisté a upravené nechty dnes jednoducho patria k štýlu života.

Krásne manikúrne nástroje na celý život

Nielen potraviny, ale ruky gazdiniek a kuchárov si zaslúžia dokonalú starostlivosť. Firma Zwilling (Beauty ) J.A.Henckels sa rozhodla využiť svoje nožiarske skúseností a pretaviť ich do nástrojov o niečo menších, po ktorých však vyžadujeme rovnakú dokonalosť.

Najkvalitnejšia oceľ, do detailu prepracovaný dokonale funkčný dizajn, čisté línie, perfektné lícovanie protiľahlých častí nástrojov, precízne spracovanie, najvyššia a najodolnejšie ostrosť nožníc aj klieštikov, bezpečne oblé hrany u čistiacich nástrojov, najnovšie brúsne povrchy pilníkov - to všetko zaručuje, ľahkú až najmä bezpečnú starostlivosť o vaše telo.

Zwilling Beauty 7 dielna manikúra v púzdre, hnedá kožaZwilling Beauty 7 dielna manikúra v púzdre, hnedá koža

Classic Inox

Rafinované nástroje Classic Inox presláveného solingenského výrobcu nožov značky Zwilling sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Estetický dizajn leštenej nerezovej ocele súbežne podávaný excelentným spracovaním v dielni z nich robia dlhoročného spoločníka pre každodennú starostlivosť o telo.

TWINOX

Séria manikúrových nástrojov TWINOX zo špeciálnej ocele vyrábaná podľa požiadaviek ZWILLING J. A. Henckels bola pomenovaná zo zlúčenín dvoch slov, TWIN + INOX. TWIN značí výnimočné remeselné spracovanie typické pre značku ZWILLING, INOX potom najkvalitnejšiu nerezovú oceľ. 

Dokonalá práca solingenských nožiarov zaručuje vysokú funkčnosť a dlhú životnosť, aj pri použití vo vlhkom prostredí. Jednotlivé nástroje majú matnú úpravu príjemnú na dotyk a  odolné voči korózii, vďaka čomu vám budú slúžiť dlhé roky.

Zwilling Twinox sada na úpravu obočia v koženom púzdre, tyrkysováZwilling Twinox sada na úpravu obočia v koženom púzdre, tyrkysová

Nezabúdame ani na tie najmenšie

Strihanie nechtov na nezbedných detských ručičkách či nožičkách nie je pre rodičov ľahkou záležitosťou. Detské nožnice Twinox z nerezovej ocele však boli dizajnované špeciálne pre tento účel. 

Dostatočne veľké rukoväte nožníc sú pohodlné na uchopenie a ľahkú a presnú manipuláciu, ostrie nožníc je veľmi ostré avšak zaguľatené, aby nemohlo dôjsť k poraneniu v prípade neočakavaného pohybu malých ratolestí. 

Špička nožníc je navyše oproti nožniciam na nechty pre dospelých značne zúžená, aby sa čo najlepšie prispôsobila veľkosti prstov a uľahčila tak strihanie nechtov na maximum.

Zwilling Twinox 3 dielna detská manikúra ,,Slon,, pre batoľatá, nožnice s guľatou špičkou, kefka, pinzetaZwilling Twinox 3 dielna detská manikúra ,,Slon,, pre batoľatá, nožnice s guľatou špičkou, kefka, špicatá pinzeta

Zwilling Twinox Gold súprava na úpravu obočia, nožnice, pinzety, klieštiky na mihalniceZwilling & QVS súprava na úpravu obočia, nožnice, pinzety, klieštiky na mihalnice

      Prečo Práve Zwilling J.A. Henckels?

  • prvotriedna nemecká kvalita
  • viac ako 250 rokov tradície
  • najlepšie materiály
  • dokonalé funkčné vlastnosti
  • špičkový užitkový dizajn
  • mimoriadna záruka

Zwilling & QVS špicaté nožnice, klieštiky na nechty, pilník a pinzetka na obočieZwilling & QVS špicaté nožnice, klieštiky na nechty, pilník a pinzetka na obočie