Předchozí produkt Villeroy & Boch Mariefleur Gris čajová kanvica, 1,2 l Následující produkt Wesco Kuchynské hodiny s minútkou

Informácie o produkte

Nože Zwilling Pro

Kolekcia nožov Zwilling Pro je vylepšenou variantou Zwilling professional, je určená profesionálom, ale nielen im, sú vhodné pre každého, kto to myslí s varením naozaj vážne, a to bez ohľadu na to, či ide o profesionálov alebo laikov. Spojením síl solingenských nožiarskych majstrov, dizajnéra Mattea Thuna a tých najlepších šéfkuchárov, sa zrodila rada Zwilling Pro. Čepele nožov upravené tak, aby čo najlepšie zodpovedali požiadavkám profesionálov pre najprecíznejšie, najpresnejšie a pritom maximálne bezpečné používanie. Nože sú perfektne vyvážené, dobre padnú do ruky a záštita poskytuje nielen oporu prstov pre precízne a presné krájanie, ale slúži aj k efektívnej ochrane prstov.

Špeciálna zmes tej najkvalitnejšej nemeckej ocele s optimálnym pomerom chrómu a uhlíka zaručuje tie najlepšie vlastnosti. Nože sú tvrdené vylepšenou technológiou Friodur ® - ktorá spočíva v tvrdení mrazom, nože sa tak stávajú tvrdšie, odolnejšie, viac odolávajú korózii a uchovajú si dlhšie maximálnu ostrosť. Nože sú vyrábané z jediného kusu ocele technológií Sigmaforge s úplne bezchybnou geometriou.

Unikátne klinovité ostrie pre jednoduché a bezpečné krájanie.

Záštita (zosilnená oceľová časť noža medzi čepeľou a rukoväťou) slúži nielen k efektívnej ochrane prstov, poskytuje zároveň pevnú oporu prstom a vyvažuje celý nôž, aby používanie nožov bolo pohodlnejšie a predovšetkým bezpečnejšie.

  • Rukoväť: nitovaná plná črienka, čierna syntetika
  • čepeľ: mrazom tvrdená (Friodur ® technológia), vykovaná z vysoko kvalitnej ocele

Podobné produkty Zwilling Pro, Steakový nôž 12 cm

Sada príborových nožov Opinel N°125 Loft, 4 ks Opinel
€ 35,50

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Villeroy & Boch Texas steakový príbor, 2 ks Villeroy & Boch
€ 35,20

Na objednávku, 2 - 4 týždne

Sada nožov Opinel Les Essentiels natural, 4 ks Opinel
€ 29,50

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Sada nožov Opinel Les Essentiels Loft, 4 ks Opinel
€ 31,50

Na objednávku, 3 - 6 týždňov