Informácie o produkte

Zwilling Sensation nerezová panvica

Radosť zo spoločného rodinného obeda začína v kuchyni, keď aj varíte spoločne. Ten skvelý pocit, keď sa dielo darí, zažijete len s tým správnym riadom - s Zwilling Sensation.
Čisté striedme línie dodávajú riadu nielen moderný vzhľad, ale zabezpečujú aj bezproblémové čistenie. Patentovaná technológia Silvinox, spočívajúca v elektro-chemickej úprave nerezového povrchu,zvyšuje odolnosť nerezovej ocele proti poškrabaniu, odtlačkom prstov a potravinovým kyselinám. Takto ošetrený riad si uchová žiarivý lesk na rozdiel od bežných nerezových povrchov, ktoré používaním tmavnú.
Perfektná stabilita rovného dna hrncov a panvíc zabezpečuje rovnomerné rozliatie oleja po celom dne, takže na kritických miestach nedochádza k pripaľovaniu. Precízne privarené rukoväte k telu hrncov a panvíc, takže v mieste spoja nezostávajú nečistoty. Veľké ergonomické rukoväte so špeciálnou protišmykovou úpravou sa v priebehu používania nezahrievajú.
Vďaka 5-vrstvému ​​materiálu SIGMA Clad dochádza k úplne rovnomernej distribúcii tepla do všetkých častí riadu, teplo je rozvádzané po celom tele, čo zaručuje, že pripravované potraviny budú uvarené rovnomerne a bez pripaľovania. Silné hliníkové jadro, opláštené nerezovou oceľou, akumuluje teplo a následne ho pozvoľna uvoľňuje, takže môžete skoro po zahriatí znížiť prívod energie a variť úspornejšie.
 

  • tradičný jednoduchý čistý dizajn, saténovo hladký povrch
  • SIGMA Clad - 5-vrstvový materiál, hliníkové jadro opláštené nerezovou oceľou 18/10
  • jednoduchá údržba, odolné proti poškriabaniu, hygienické, neabsorbuje chute a pachy jedál
  • ergonomické rukoväte s protišmykovou úpravou z nerezovej ocele garantujú bezpečnú manipuláciu a pri varení sa neprehrievajú
  • zahnutý okraj zaručuje presné a čisté zlievanie bez kvapiek
  • na všetky druhy sporákov, vrátane indukčných aj pre použitie v rúre
  • vhodné na umývanie v umývačke

Podobné produkty Zwilling Sensation nerezová panvica

Akcia -30%
Súprava 2 nepriľnavých panvíc Ballarini Lipari, 24 + 28 cm Ballarini
€ 69,50
€ 48,60

SKLADOM 1 ks

Novinka
Odporúčame
Bio med Azahar z kvetov pomarančovníka, 375 g Potten & Pannen - Staněk
€ 10

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Odporúčame
Mlynček na soľ Peugeot Bistrorama, rôzne farby, 10 cm Peugeot
od € 28

SKLADOM viac ako 5 ks

Novinka
Odporúčame
Mlynček na korenie Peugeot Bistrorama, rôzne farby, 10 cm Peugeot
od € 28

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte

Ako si vybrať panvicu?

Ako si vybrať panvicu?

Panvice a panvičky z nerezu, hliníka, liatiny či medi. Bez nepriľnavého povrchu alebo s ním? Keramický alebo teflónový? Vyberte si podľa svojho gusta a potrieb.