Předchozí produkt KitchenAid strojček na cestoviny 5KSMPSA Následující produkt Villeroy & Boch Clever Cooking zapekacia misa s vekom obdĺžniková, 34 x 24 cm

Informácie o produkte

Emile Henry forma na pečenie chleba, hranatá

S obdĺžnikovou keramickou formou na pečenie chleba objavte polozabudnuté umenie našich babičiek a prababičiek - teda pečenie tradičného domáceho chleba. Prevoňajte svoj domov tou jedinečnou a nenapodobiteľnou vôňou čerstvo upečeného chleba, ktorá prevonia váš domov a každého zláka na ochutnanie. S novým tvarom formy teraz môžete pripraviť aj klasický toastový chlieb.
Žiadne rozmrazené polotovary, ale poctivý domáci chlieb z kvalitných surovín. Vyskúšajte a uvidíte, že si ho zamilujete.
Klenutý tvar pokrievky v spojení so žiaruvzdornou keramikou Emile Henry zabezpečí, že počas celej doby pečenia bude vnútri formy ideálny stupeň vlhkosti a konštantná teplota. Otvory v spodnej časti formy a v keramickom vrchnáku uľahčujú kysnutie cesta a zároveň vytvárajú ideálne podmienky pre upečenie chleba - teda s mäkkou striedkou a chrumkavou kôrkou. Drážky na dne formy zabraňujú pripečeniu chleba k forme.


 

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
1583356706-ebook-emile-henry-forma-na-chleb-cz-sk.pdf PDF dokument 2.8 MB

Podobné produkty Emile Henry forma na pečenie chleba, hranatá

Odporúčame
Forma na pečenie chleba Emile Henry, Pohlreich Selection, čierne korenie Emile Henry
€ 94

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Odporúčame
Forma na pečenie chleba Emile Henry, oválná, granátová Emile Henry
€ 94

Na objednávku, 3 - 6 týždňov

Články o produkte

Domáci pekár chleba

Domáci pekár chleba

Do Vianoc nám ostáva presne 1 mesiac, a tak vám prinášame tip na vianočný darček, ktorý nielen poteší, ale je aj praktický. Nech sa práši za pecou!