Předchozí produkt Forma na pečenie chleba v rúre Emile Henry Specialities, granátová Následující produkt Villeroy & Boch Grand Royal poháre na biele víno, 0,29 l

Informácie o produkte

Emile Henry forma na pečenie chleba, hranatá,objem 2,21 litra

S obdĺžnikovou keramickou formou na pečenie chleba objavte polozabudnuté umenie našich babičiek a prababičiek - teda pečenie tradičného domáceho chleba. Prevoňajte svoj domov tou jedinečnou a nenapodobiteľnou vôňou čerstvo upečeného chleba, ktorá prevonia váš domov a každého zláka na ochutnanie. S novým tvarom formy teraz môžete pripraviť aj klasický toastový chlieb alebo napríklad maslové briošky či ovocný chlebíček.

Emile Henry keramická forma na chlieb, objem 2,21 l, farba čierne korenie.

Žiadne rozmrazené polotovary, ale poctivý domácí chlieb z kvalitných surovín. Vyskúšajte a uvidíte, že sa do svojej novej formy zamilujete. Rodina a pratelia si zamilujú čerstvý domáci chlieb a ďalšie domáce pečivo, ktoré vďaka tejto forme s ľahkosťou upečiete.
Klenutý tvar pokrievky s otvormi v spojení so žiaruvzdornou keramikou Emile Henry zaručí, že počas celej doby pečenia bude vo vnútri formy ideálna vlhkosť a konstantná teplota. Výsledkom je krásne prepečená chrumkavá kôrka s nadýchanou a ľahučkou striedkou, ktorá navyše tak krásne vonia...
 


 

Súbory na stiahnutie

Název souboru Popis Velikost
1583356706-ebook-emile-henry-forma-na-chleb-cz-sk.pdf PDF dokument 2.8 MB

Podobné produkty Emile Henry forma na pečenie chleba, hranatá

Odporúčame
Forma na pečenie chleba Emile Henry, oválná, granátová Emile Henry
€ 93,50

SKLADOM viac ako 5 ks

Emile Henry forma na pečenie chleba, hranatá Emile Henry
od € 78

SKLADOM viac ako 5 ks

Články o produkte

Domáci pekár chleba

Domáci pekár chleba

Do Vianoc nám ostáva presne 1 mesiac, a tak vám prinášame tip na vianočný darček, ktorý nielen poteší, ale je aj praktický. Nech sa práši za pecou!