Maison Berger Paris
Aróma difuzér Cube, Verbena 125 ml
Parametre a popis
Parametre
Rozmery (h × v × š) | 0 × 0 × 0 cm |
Hmotnosť | 0,49 kg |
Objem (L) | 0,125 l |
Materiál | sklo |
Druh vône | svieže vône |
Popis
Darčekové balenie obsahuje elegantný aróma difuzér v tvare kocky, ktorý je naplnený 125 ml interiérového parfumu s vôňou Verbena, a 8 kusov polymérových vonných tyčiniek.
Produkt nájdete pod
Dlhý popis
Aróma difuzér Cube Maison Berger Paris
Elegantný aróma difuzér z číreho hrubostenného skla francúzskej značky Maison Berger Paris v tvare kocky bol vyrobený v univerzálnom dizajne, ktorý je vhodný do všetkých typov interiérov. Pomocou vonných tyčiniek a interiérovej vône jemne parfumuje okolie počas minimálne 4 týždňov. Intenzitu vône si môžete ľahko upraviť množstvom používaných vonných tyčiniek. Vonný difuzér možno, samozrejme, doplniť ľubovoľným interiérovým parfumom. S každou novou vôňou je nutné použiť nové vonné tyčinky. Na našom e-shope popasta.sk si môžete vybrať zo širokej ponuky náplní do difuzérov značky Maison Berger Paris.
Priehľadný sklenený difuzér Cube
- Od uznávanej francúzskej značky Maison Berger Paris
- už naplnený 125 ml interiérovej vône Verbena
- Znovu plniteľný, možno použiť i iné parfumy než pôvodné
- Osem polymérových vonných tyčiniek čiernej farby
- Intenzitu vône možno modulovať množstvom tyčiniek
- Tyčinky pravidelne otáčajte na ich maximálny účinok
- Pri výmene parfumu použite novú úpravu tyčiniek
- Vyberte si z veľkého množstva difuzérov s parfumami
Video návod na použitie difuzéra
Vonné tyčinky a ich použitie
Vonné tyčinky Maison Berger Paris sú vyrobené z čierneho polyméru s dĺžkou 21 cm. Zaručujú veľmi rýchle vzlínanie a rovnomerné prevoňanie miestnosti bez nežiaduceho zafarbenia parfumu. Vďaka kvalitnému materiálu sú veľmi odolné, odporúčame však ich výmenu pri každom doplnení či výmene druhu interiérového parfumu. Aby tyčinky dobre slúžili, otáčajte ich pravidelne asi po jednom týždni použitia, reaktivujete tak proces vzlínania.
Tip na moduláciu intenzity vône: podľa vašej potreby použite 2-3 vonné tyčinky na jemné prevoňanie, 4-6 na strednú intenzitu parfumu a 7-8 tyčiniek na maximálne možné prevoňanie.
Náplň do difuzéra Verbena, 125 ml
Elegantná a iskrivo svieža interiérová vôňa, ktorá patrí medzi obľúbené parfumy Maison Berger Paris. Na počiatku vône sa objavujú vysoké citrusové noty limetky a cedrátu, ktoré obaľuje ružové korenie. Stredné tóny parfumu potom rafinovane mieša prírodná vôňa lístkov verbeny, jemne podčiarknutá vôňou levandule a mäty. Aby vôňa získala eleganciu a istú mäkkosť, v nízkych tónoch ju obliekajú púdrové noty sivej ambry a bieleho pižma.
Tóny parfumu Verbena
- Hlava: limetka, cedrát, ružové korenie
- Srdce: verbena, levanduľa, mäta
- Základ: sivá ambra, biele pižmo
Podobné produkty
Ostatní si tiež kupujú
Recepty a rady
29. decembra 2024
Kuchyňa robí človeka: Milan Švingál
16. decembra 2024
Krásny darček na poslednú chvíľu
01. decembra 2024
Kuchyňa robí človeka: Renáta Fučíková
29. novembra 2024