Filtračná kanvica BRITA, to je výborná chuť čistej vody

04. augusta 2022
Filtračná kanvica BRITA, to je výborná chuť čistej vody
Využite prebiehajúce akcie na nákup praktickej filtračnej kanvice a filtrov
Filtračná kanvica BRITA, to je výborná chuť čistej vody

Ako filtračná kanvica na vodu funguje?


Do filtračnej kanvice na vodu BRITA nalejete vodu z kohútika, ktorá pretečie cez filtračnú patrónu s aktívnym uhlím a živicou a vy už len vychutnávate:

  • úžasne čistú vodu so sviežou vôňou a chuťou
  • vodu bez zápachu chlóru a bez vodného kameňa
  • BRITA vám pomôže dodržiavať každodenný pitný režim

Je možné pochutiť si na obyčajnej vode?


Vďaka filtračným kanviciam BRITA zistíte, ako môže byť obyčajná voda priezračne čistá, príjemne osviežujúca a lahodná, a to bez akéhokoľvek sýtenia alebo sladenia. Navyše, je to to najlepšie a najprirodzenejšie, čo môžete svoju telu dať.

Brita a životné prostredie

Používaním filtračnej kanvice na vodu BRITA môžete zásadne znížiť svoju ekologickú stopu. Filtrujete iba vodu z kohútika, nemíňate za balenú vodu a neprodukujete zbytočne plastový odpad, ktorý zaťažuje prírodu.

Často kladené otázky

Je filtrovaná voda lepšia na varenie? 

Filtračná patróna v kanvici Brita zbaví vodu z kohútika medi a olova, pretože absorbuje kovy. Môžete tak variť zdravšie a chutnejšie. Voda je po filtrácii zbavená aj vodného kameňa, čím chráni vaše spotrebiče a dodá vášmu jedlu aj príjemnejšiu vôňu.

Ako sa zbaviť vodného kameňa v nápojoch?

Ak vidíte po dopití kávy alebo čaju na stenách šálky drobné mapy vodného kameňa, máte príliš tvrdú vodu, ktorá ovplyvňuje chuť vašich obľúbených nápojov. BRITA s filtrom Maxtra plus zatočí s vodným kameňom aj chlórom.
Rozdiel je viditeľný. Na obrázku vľavo je pripravený čaj s nefiltrovanou vodou a vpravo s filtrovanou.

Rozdiel je viditeľný. Na obrázku vľavo je pripravený čaj s nefiltrovanou vodou a vpravo s filtrovanou. 

Ako predĺžite životnosť vašich spotrebičov? 

Odstraňovač vodného kameňa – aj tak sa dá nazvať filtračná kanvica BRITA. Rýchlovarná kanvica, kávovar, ale aj žehlička, to sú spotrebiče, ktoré sa pri bežnom používaní zanášajú. Filtrácia však výrazne redukuje obsah vodného kameňa, a tak predlžuje vášmu spotrebiču životnosť. Čistejšia voda = čistejšie spotrebiče.

Unikátna technológia filtračných kanvíc BRITA zbaví vodu ťažkých kovov. Filtrovaná pitná voda je ideálna na varenie a vhodná aj pre deti. Elegantný dizajn kanvice sa bude vynímať u vás doma aj v kancelárii. Dokonca je navrhnutá tak, aby sa vošla do dverí chladničky. Tak na zdravie!

Video - Zdeněk Pohlreich odporúča konvicu Brita


                                                              

Filtračnú kanvicu na vodu používa aj Zdeněk Pohlreich

SÚVISIACE A ODPORÚČANÉ PRODUKTY