Inteligentné vákuovanie potravín so Zwilling Fresh & Save

21. júla 2022
Inteligentné vákuovanie potravín so Zwilling Fresh & Save
Komplexný vákuovací program na uskladnenie potravín Zwilling FRESH & SAVE predstavuje malú revolúciu v spôsobe, akým uchovávame čerstvé potraviny a už hotové jedlá v chladničke, mrazničke, ale aj v špajzi.
Inteligentné vákuovanie potravín so Zwilling Fresh & Save

Inteligentná mobilná aplikácia + QR kód


Nadčasový dizajn, prémiové materiály a dokonalá technológia vákuovania potravín až 5x predĺžuje dobu, počas ktorej ostanú vaše potraviny čerstvé.
Nezáleží na tom, či ide o pečivo, ovocie, zeleninu, mäso alebo hotové jedlo, vďaka FRESH & SAVE si môžete užívať čerstvé potraviny priamo z vašej chladničky prakticky kedykoľvek a do obchodu môžete vyraziť len 1x týždenne. 

Inteligentná mobilná aplikácia + QR kód


Vďaka inteligentnej aplikácii Zwilling Culinary World a QR kódu na každej vákuovacej dóze a vákuovacom sáčku budete mať perfektný prehľad, aké potraviny máte v chladničke a v mrazničke. Aplikácia vás upozorní na blížiaci sa dátum spotreby, pomôže s plánovaním nákupného zoznamu či odporúči recept, ktorý z uskladnených potravín môžete pripraviť.

6+1 výhod vákuovania potravín s Zwilling FRESH & SAVE  • Dlhšie čerstvé: vákuované potraviny ostanú až 5x dlhšie čerstvé (mäso, ryby, zelenina, hotové jedlá aj zeleninové šaláty)
  • Efektívne uskladnenie potravín: uchováva chuť, vôňu, živiny aj vitamíny - v chladničke a v mrazničke
  • Na nákup 1x týždenne: čerstvé potraviny máte kedykoľvek po ruke vo vašej chladničke, takže do obchodu nemusíte tak často
  • Rýchle marinovanie mäsa: vďaka vákuu prenikne korenie a marináda rýchlejšie do mäsa, stačí 30 minút
  • Sous-vide: s vákuovými sáčkami môžete variť modernou metódou sous-vide
  • Koniec plytvania potravinami: lepšie plánovanie, môžete navariť dopredu a vychutnať si čerstvé jedlo neskôr, zvyšky nevyhadzujte, ale vákuujte
  • Inteligentná aplikácia: postráži termín spotreby, poradí čo uvariť a pomôže s nákupným zoznamom
Chytrá aplikace

Neplytvajte jedlom

Neplytvajte jedlom, ušetríte

Každý rok vyhodíme až 1,3 miliardy ton potravín, až 1/3 svetovej produkcie. Neplytvajte ani jedlom, ani peniazmi. S Zwilling FRESH & SAVE vaše potraviny ostanú až 5x dlhšie čerstvé. Nevyhadzujte jedlo, skonzumujte ho vždy čerstvé. Vďaka tomu, že potraviny ostanú dlhšie čerstvé vo vašej chladničke, nemusíte tak často chodiť do obchodu, stačí 1x týždenne. Šetrite svoj čas a peniaze - vákuujte!

Navarte cez víkend na celý týždeň

Cesta ako skončiť s plytvaním potravinami je plánovanie. Naplánujte si dopredu váš jedálniček, navarte cez víkend a vychutnajte si čerstvé počas týždňa. Vo vákuových dózach si môžete váš obed v práci aj ohriať. Vďaka perfektnému silikónovému tesneniu bude aj ohrievané jedlo chutiť ako čerstvo uvarené. 

Predpripravené jedlo a zvyšky nikdy nevyzerali lepšie

Neodhadli ste množstvo pripraveného jedla? Nič sa nedeje, vďaka vákuovacím sáčkom a dózam prebytok jedla môžete zavaukovať, uložiť do chladničky a jedlo na zajtrajší obed do práce máte hotové.

Chytré vakuování
Chytré vakuování
Chytré vakuování

SÚVISIACE A ODPORÚČANÉ PRODUKTY