Prežite dokonalé vianočne sviatky s kolekciami od Villeroy & Boch

02. októbra 2023
Prežite dokonalé vianočne sviatky s kolekciami od Villeroy & Boch
Vianočná hrejivá atmosféra je tým, na čo sa v období mrazivej zimy tešíme snáď najviac. Vytvorte si ju v pohodlí svojho domova s vianočnými kolekciami nemeckej porcelánky Villeroy & Boch. Sviatočný porcelán vnesie do stolovania elegantnú tradíciu a ručne maľované detaily zase hravú nostalgiu detských čias, vďaka ktorej zažijete neopakovateľné kúzlo týchto výnimočných sviatkov s tými, ktorých máte tak radi…
Prežite dokonalé vianočne sviatky s kolekciami od Villeroy & Boch

Zberateľská kolekcia Annual Christmas Edition

Už desaťročia pripravujú dizajnéri tradičnej značky Villeroy & Boch špeciálnu edíciu porcelánových kúskov, z ktorých zberatelia po celom svete zostavujú vzájomne ladiaci vianočný set. Tento rok to nie je inak a každoročne očakávaná limitovaná edícia prichádza s kolekciou „Santovo pečenie“. V nej nájdete napríklad aj hrnček či misku z kvalitného porcelánu. Všetky kúsky budú krásnym doplnkom do domácnosti, ale aj vhodným vianočným darčekom pre vašich blízkych

Sviatočný porcelán Toy’s Delight

Kolekciu Toy's Delight si vďaka ručne maľovaným detailom jednoducho zamilujete. Bez ohľadu na to, či preferujete jednoduchý biely dizajn, alebo dávate prednosť tradičnej dvojici červenej a zelenej, riad je možné ľahko kombinovať, vďaka čomu môžete vytvoriť vianočnú tabuľu podľa svojich predstáv. Súčasťou je všetko, čo patrí na slávnostne prestretý stôl, teda taniere, misky a misy či krásne zdobené hrnčeky Santa a anjel, ktoré sú tohtoročnou novinkou. 

Poháre na slávnostné prípitky

K variácii porcelánového setu pridali dizajnéri aj novinku v podobe dekorovaných pohárov na longdrink z krištáľového skla, ktoré využijete na podávanie vody, malinovky alebo miešaných nápojov. Novinkou sú aj poháre z kolekcie Winter Glow v scadinavskom dizajne, zdobené jemnými zlatými hviezdičkami.

Vianočná atmosféra s Christmas Toys

S kolekciou hračiek Christmas Toy's od Villeroy & Boch, ktorá sa pýši najmä precízne prepracovanými porcelánovými figúrkami, vytvoríte tú pravú sviatočnú atmosféru. Medzi hracími skrinkami, figúrkami a vianočnými kalendármi nájdete aj svietnik v podobe hojdacieho koňa. Hojdací kôň aj medvedík v jeho sedle majú mnoho ručne maľovaných detailov, ktoré si zamilujú hlavne deti. 

Jednoduchá a elegantná kolekcia Winter Glow

Chcete prežiť biele Vianoce a cítiť sa ako v zasneženej Škandinávii? Pozvite si zimu do svojej obývačky prostredníctvom novej kolekcie Winter Glow. Biely porcelán v kombinácii matnej a lesklej, zdobený zlatými hviezdičkami a bodkami, dodá vášmu riadu jednoduchosť a slávnostný šmrnc zároveň. Kúzelné hrnčeky dovedú magickú atmosféru tohto ročného obdobia k dokonalosti. 

Kolekcia Nostalgic Ornaments

Kolekcia Nostalgic Ornaments ponúka porcelánové ozdoby nesúce sa, ako názov napovedá, na nostalgickej vlne. Dizajnéri figúrok sa s ručne maľovanými detailmi snažia prepojiť tradíciu s modernými prvkami, a tak set ponúka postavičky v podobe Santa Clausa. Ozdoby môžete položiť ako dekoráciu na nábytok alebo ich pomocou stužky zavesiť na záclonu či priamo na vetvičku vianočného stromu. 

Nalaďte sa na vianočnú atmosféru

Nalaďte sa na vianočnú atmosféru