Vianočné inšpirácie I – Ako netradične kúzliť s porcelánom Villeroy & Boch

15. októbra 2022
Vianočné inšpirácie I – Ako netradične kúzliť s porcelánom Villeroy & Boch
Koniec roka sa blíži, dni sú kratšie, vonku je stále chladnejšie a zelená tráva sa o chvíľku stratí pod snehovými vločkami. Ideálny čas na zapálenie sviečky, zabalenie sa do hebkej deky a relaxovať v pohodlnom kresle.  
Vianočné inšpirácie I – Ako netradične kúzliť s porcelánom Villeroy & Boch

Veľké maličkosti

Nalaďte sa už teraz na najbáječnejšie sviatky v roku a potešte seba aj svojich najbližších výzdobou, na ktorú nezabudnú. Pokojne do tvorenia zapojte aj ostatných členov rodiny, najmä deti kreatívne aktivity spravidla uvítajú s nadšením fantázii ani improvizácii sa medze nekladú, práve naopak. 
Existuje aj celá škála možností, ako rozmanitými výrobkami Villeroy & Boch zútulniť domov. Najrôznejšie svietniky, ozdoby na stromček, adventné vence a ďalšie doplnky sú tu predsa od toho, aby do vášho domova prinášali radosť, nielen navodili tú správnu slávnostnú atmosféru. 

Zapojte fantáziu

Buďte vynaliezaví, veď kúzelné porcelánové misy, šálky či hrnčeky,  tácky, podnosy alebo taniere tejto značky sú na tvorbu vianočnej dekorácie priamo predurčené. Hrnček na cesty sa počas chvíľky stane domovom na príbory či varešky, z cukorničky prístav napríklad pre vianočné  lízanky

Vianočná šálka ako originálny obal na kvetináč- pristane vianočnej hviezde či kvitnúcim kaktusom. Ozdoby na stromček môžete použiť aj v aranžmé adventného venca, zavesiť na vetvičky vo váze, pripevniť stužku k darčekom alebo nimi ešte prizdobiť sviatočne prestretý stôl.

Nevšedné využitie

Zaujímavý nápad  ponúka jedálenská súprava Villeroy & Boch Toy´s Delight La Boule. Vonku aj v miestnostiach sa bude veľmi pekne vynímať samozrejme zložená do základného tvaru gule, ale čo z nej tak napríklad pred vlastným využitím na slávnostnú tabulu podľa nášho návodu vytvoriť netradičný a zároveň pôsobivý stojan na sviečku?

Vianoce ako maľované

Veľké aj malé taniere, vianočný etažér, misy alebo tácky zďaleka nemusia slúžiť len na servírovanie pokrmov. Ľahko ich pretvoríte na svietnik, ktorý doplníte o pár červených jabĺčok, vianočných šišiek, vetvičiek čerstvých ihličnanov, cezmínu alebo brečtanu.

Cítite už vôňu blížiacich sa Vianoc?

Nevšedné a exkluzívne výrobky značky Villeroy & Boch skrátka k Vianociam patria rovnako neodmysliteľne ako oriešky do vanilkových rožkov. Výrobca dbá na perfektnú kvalitu svojich produktov, ktoré spolu navzájom ladia a vznikajú z jediného dôvodu – aby sa ľudia vo svojich domovoch cítili útulne a príjemne vo chvíľach všedných aj sviatočných. Najlepšie si tieto okamihy vychutnáte s obľúbeným vianočným hrnčekom, ktorý zahreje ruky a ide z neho vôňa červeného vína, škorice a klinčeka.  A pokiaľ je po ruke vianočná dóza s cukrovinkami, pokojne si k varenému vínu zobkajte linecké, labky aj laskonky priamo z nej. Pretože čo si budeme hovoriť, pred sviatkami, keď je to "zakázané“, rovnako každému chutí aj tak najviac. 

Recepty, ktoré by vás mohli inšpirovať

Recepty, ktoré by vás mohli inšpirovať

Súvisiace a odporúčané produkty